PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634647}
7,2 10 1 64913
7,1 46
ocen krytyków
Rocketman
Boże, chroń królową. Poddani, też chrońcie królową, gdyż kompletnie porobiona oddaje właśnie mocz na... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Bożyszcze tłumów można sportretować w bezdusznie merytoryczny, reporterski sposób, jak również poetycko uwypuklając niezwykłość jego artystycznego wizerunku. Niedoszły reżyser, a finalnie jeden z producentów "Bohemian Rhapsody", Dexter Fletcher, meldując się za kamerą filmowej biografii Eltona Johna, postawił na tę drugą metodykę. Widzowie, którzy liczyli na standardowy "film na faktach" mogą poczuć się nielicho rozczarowani podczas seansu "Rocketmana". Odbiorcy otwarci na estetyczną alchemię, a już tym bardziej – spragnieni psychoaktywnego muzycznego spektaklu, mogą za to kupić bilet w ciemno! więcej
Parę lat temu w kinach mogliśmy oglądać animację "Sing", w której antropomorficzne zwierzęta śpiewały wielkie muzyczne hity m.in. "Hallelujah" Cohena, "Under Pressure" Queen czy "Faith" Wondera. Jednym z aktorów użyczających głosu był Taron Egerton, który zaśpiewał utwór Eltona Johna "I'm Still Standing". Wówczas pewnie nikt się nie spodziewał, że za parę lat ten młody, utalentowany Brytyjczyk zagra główną rolę w głośnej biografii kontrowersyjnego muzyka. więcej