PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634647}
7,2 64 913
ocen
7,2 10 1 64913
7,1 46
ocen krytyków
Rocketman
powrót do forum filmu Rocketman

Taron Egerton który zagra Eltona podkładał głos Johnyemu z "Sing" i świetnie zaśpiewał tam " I am still standing ". Czuje że będzie lepsze od "Bohemian Rhapsody".

Rochu28

Tutaj coś na ten temat :)
https://www.youtube.com/watch?v=ei9FqKCRIkg
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 9
Rochu28

W sumie razem zagrali w Kingsman 2. Jak będę oglądał film, to tylko z tym mi się będzie kojarzył :D

ocenił(a) film na 5
Rochu28

Bohemian Rhapsody stało się pewnym ewenementem, a wręcz zjawiskiem socjologicznym, ludzie go kochają i jak widać rozpoczął pewną modę na filmy o wielkich artystach,a Rocketman po zwiastunie wydaje się być próbą odtworzenia BohRhap a bardziej niż pewne jest to że nie odniesie takiego sukcesu z prostego powodu... Elton jest legendą ,ale ludzie nie kochają go tak jak Queen i Freddiego. A poza tym no sorry ale jakby nie było Bohemian dostało 4 Oscary i nie boję się tego powiedzieć ale ten film ma szanse być kultowym

ocenił(a) film na 8
Rochu28

W sumie to oto żeby Rocketman było lepsze od Bohemian Rhapsody nie jest trudno XD

ocenił(a) film na 9
Netehor

Rocketman łapie za serce a o co chodzi w filmie,który oglądamy. Żeby się na chwilę zakochać.

ocenił(a) film na 6
Rochu28

Niestety ale do Bohemian Rhapsody ten film się nawet nie zbliża.

ocenił(a) film na 9
RossyDP

It's, like, only your opinion, man.

ocenił(a) film na 10
RossyDP

I dzięki Bogu :D

Rochu28

bo jest lepszy. ogromnie podobało mi się "Bohemian Rhapsody", ale "Rocketman" bije go o głowę. nie mogę przestać się zachwycać Taron jako Elton :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones