PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634647}
7,2 64 913
ocen
7,2 10 1 64913
7,1 46
ocen krytyków
Rocketman
powrót do forum filmu Rocketman

Genialny Taron

ocenił(a) film na 9

Bardzo dobry film, mam nadzieję, że będzie Oscar dla Tarona za fenomenalną rolę.

miss_russ

Trochę nagród dla T. R. już jest:
https://www.filmweb.pl/film/Rocketman-2019-634647/awards
Poczekamy, zobaczymy.

ocenił(a) film na 8
miss_russ

Jeśli zdobędzie Złotego Globa to myślę, że droga do Oscara będzie usłana różami.

miss_russ

Oj chyba nie w tym roku ;-) Bezapelacyjnie Phoenix w tym roku .... a raczej za ten rok

miss_russ

Jonathan Pryce, Joaquin Phoenix oraz Leonardo DiCaprio dla mnie byli lepsi, ale Taron Egerton również wymiata. Jak dla mnie na równi z Adamem Driverem. Mocna konkurencja w tym roku.

użytkownik usunięty
miss_russ

Też bym chciał , ale wątpię. Zwłaszcza po tym jak rok temu nagrodzono oscarem Maleka za role Freddie Mercury'ego.Chociaż moim zdaniem Taron zagrał lepiej .

użytkownik usunięty
miss_russ

Co, kolejny temat na łatwiznę, bo ktoś zagrał kogoś sławnego i do tego jeszcze geja? Jedynie za co mogę pochwalić nominacje akademików w tym roku to, że właśnie nie ma kolejnego gościa, który zagrał muzyka, albo jakiegoś znanego profesora, czy polityka bo ileż można. Żeby jeszcze tylko akademia zaczęła doceniać niszowe horrory typu The Lighthouse, ale to nie możliwe, bo np. Joker zdobył najwięcej nominacji ponieważ najwięcej z akademii oscarowej ten film obejrzało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones