PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9192}

Rocky 3

Rocky III
7,2 77 087
ocen
7,2 10 1 77087
6,6 8
ocen krytyków
Rocky 3
powrót do forum filmu Rocky 3

Clubber Lang

ocenił(a) film na 8

Szkoda ze nic nie wiadomo o jego dalszych losach,
mój ulubiony rywal Rockyego,
zasłużył na 3 walkę z nim, poza tym zobaczyłbym
chętnie jego walkę z Apollo albo Ivanem Drago....

SzymonS1

Zastanawiam się dlaczego nie został aresztowany, bo wygląda na to że to on przyczynił się do śmierci Mickeya.

CorporalHicks

Z tego co wiem on go nie zabił, bo Mickey zmarł na atak serca.
Trudno zresztą oskarzyć o zabójstwo skoro Mickey został popchnięty w przepychance w której brało udział grubo ponad 10 osób. Równie dobrze mógł go uderzyć Rocky.

SzymonS1

Clubber to był świetny rywal !! :)Ale trzecia część się kończy, Clubber przegrał i nie wiadomo co było z nim dalej. Po obejrzeniu znakomitej trzeciej części tak się zastanawiałem czy pokażą go jeszcze.. Ale ja tak myślę, że było mu wstyd po przegranej. Tak dużo pyskował i obrażał Rockiego no i końcu w walce rewanżowej sam padł na deski...i over.

kickbokser

"Było mu wstyd" - A co to dziecko z przedszkola ? Dostał bęcki przez brak strategii, sam o tym mówił przed walką, na pewno chciał się "Ogierowi" zrewanżować po drugiej walce. Moim zdaniem zwyczajnie pewnie chcieli go uwzględnić w następnych filmach, jak choćby Apollo Creeda, ale Mr. T zarządał za dużo kasy lub nie miał czasu (potem bawił się w Wrestling więc możliwe że z tego powodu nie chciał być kojarzony z postacią z filmu).

On akurat wygrałby raczej bez problemu i z Darko i z Creedem, a przy kolejnym starciu do którego by się już przygotował i z Rockym.

XXXD

O równie dobrze to mógłobyć przeszkodą że stworzyli - zbyt potężnego - rywala dla Rocky-ego, a że nie potrafili z tego wybrnąć to postanowili zamknąć jego temat trochę bez zakończenia.

XXXD

Akurat nie wygrał by z Drago. Clubber pewnie zawsze nokautował rywali w 1-2 rundzie..W rewanżowej walce z Rockym już w 3 rundzie ciężko oddychał, łapał powietrze. Drago natomiast wytrwał z Rockym do końca aż do 15 rundy, chociaż był wykończony..Myślę że był by słabszy kondycyjnie.. No oczywiście ważne jest jaką by miał taktykę i plan na walkę.

XXXD

Chciał się zrewanżować czy nie.. tego nie wiemy. Ale uważam że się pogodził z porażką. I koniec. To trzecie starcie to w ogóle było by bez sensu..:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones