PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9192}

Rocky 3

Rocky III
7,2 77 118
ocen
7,2 10 1 77118
6,7 9
ocen krytyków
Rocky 3
powrót do forum filmu Rocky 3

Rocky III

ocenił(a) film na 10

Mnie ta częśc najmniej sie podobała. I walka chyba jest najsłabsza ze wszystkich.

ocenił(a) film na 7
Vito

co ty gadasz? walka byla rewelacyjna! dynamiczna, swietnie zaaranzowana! Bardzo dobra a film... hmmm tez niezły chodz to nie Rocky I i II

Pozdro!

ocenił(a) film na 7
Vito

Człowieku to była najpiękniejsza walka ze wszystkich części.. Przez pierwszą rundę Lang nie był w stanie zadać mu nawet jednego ciosu! Widziałeś jak Rocky się ruszał? Nie zauważyłeś różnicy w jego wcześniejszych walkach i w tej?? Taniec w ringu normalnie! Był rewelacyjny i załatwił Langa w 3 rundy! Zajebiste!!!

użytkownik usunięty
Vito

walka jest tu jedna z lepszych, dużo lepsza niż w dwójce, gdzie przez cay czas Rocky "blokował" twarzą a pod koniec i tak dowalił Creedowi. Jak dla mnie najlepsze walki były tutaj i w części czwartej, choć ta z pierwszej też była dobra, natomiast ta z dwójki najsłabsza.

ocenił(a) film na 10

całkowicie sie nie zgadzam. w drugiej czesci walka była bardzo dramatyczna, chyba nadramtyczniejsza ze wszystkich, natomiast w trzeciej była za łatwa, w drugiej rundzie Lang pare razy dowalił rock'emu.

użytkownik usunięty
Vito

Owszem, pod względem dramatyzmu walka w dwójce jest bardzo dobra ale nie to oceniam, po prostu kiepsko wygląda to ciągłe blokowanie twarzą, którego jest tu więcej niż w jakiejkolwiek innej części.

Vito

Wg. mnie też najsłabsza walka finałowa - a to, dlatego że bili się na maxa (niby bardziej niż w 1 i 2) a twarze w ogóle nie krwawiły. Chyba, że Rockiemu po operacji zrobili niezniszczalną twarz :)

ocenił(a) film na 10
Vito

ja uważam że 3 część była zajebista, najpierw walka z mistrzem świata w zapasach, bardzo dobra!!! Jak powiedział jeden z komentatorów:"jak zapaśnik dorwie bokser to już po nim". A jednak Rocky sie nie poddał i do tego ogłoszono remis:D:D niestety pierwsza walka z Langiem przegrana ale tylko dlatego że Mickiego nie było przy Rockym. Ale za to w drugiej walce Rocky pokazał klasę i pokonał Langa w wielkim stylu. W tak krótkim czasie zmienił się całkowicie:D:D Trzecia część jest zajebista

skytruck1990

Najlepsze bylo to ze jeszcze pozniej po walce z tym zapasnikiem on taki mulitki byl a na ringu jak szaleniec walczyl chodzi mi o zapasnika:P

spielberg552

http://pl.youtube.com/watch?v=Kal8WbfgMAo&feature=related

Sami zobaczcie no walka zarabista

ocenił(a) film na 3
spielberg552

Przepraszam za słowa krytyki,ale niestety muszę,film jak dla mnie to jedna wielka komedia i nieporozumienie,ten film tylko utwierdza mnie w przekonaniu że Sylvester Stallone nie ma pojęcia o aktorstwie,wole ogladac jak dozorca grabi liscie,niz ten film.

Pedro_13

jedno jest zle w tym filmie dialog ze swoja zona na plazy. Jak Sylvester sie drze na swoja zone to jest takie sztuczne ze szok tak samo gra jej jak bedziecie ogladac to zwroccie uwage ale bez lektora normalnie szok

ocenił(a) film na 10
spielberg552

a ja wlasnie 3 czesc uwazam za najlepszy film z prawie całej serii, bo nie ogladalem niestety pierwszej częsci- jakos tak sie zlozylo

Pedro_13

Pedro napisał:"Przepraszam za słowa krytyki,ale niestety muszę,film jak dla mnie to jedna wielka komedia i nieporozumienie,ten film tylko utwierdza mnie w przekonaniu że Sylvester Stallone nie ma pojęcia o aktorstwie,wole ogladac jak dozorca grabi liscie,niz ten film."

Powtórz te słowa jak bedziesz kiedyś w Wołominie to zobaczymy kto będzie liście zagrabiał...

ocenił(a) film na 10
Vito

chyba cię coś ja tylko tą obejżałem i była najlepszym filmem jaki obejżałem a początek 4 mnie znudził i nie oglądałem

ocenił(a) film na 10
Vito

po prostu chyba cię coś bolało albo srać ci się chciało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones