PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9192}

Rocky 3

Rocky III
7,2 77 118
ocen
7,2 10 1 77118
6,7 9
ocen krytyków
Rocky 3
powrót do forum filmu Rocky 3

Super film :) naprawde ExtRa! Ale chyba częśc druga i pierwsza były cuit leprze :p ale trzecia cześc prawei niczym nie ustępuje wcześniejszym :D.no i ten znany na całym świecie Utwór pochodzący z tego filmu, kórz nie zna piosenki:" Eye of the Tiger". Każdy ją zna!! No i mi osobiście podoba sie też piosenka chyba z 4 częsci pod tytułem: " No Easy Way Out ", bombowa piosenka. Wogóle to bardzo lubie ogladać Sly Stallon na ekranie bo to bardzo dobry aktor no i ten typ urody mi sie podoba.. w Rockym pokazał swoja osobowość,która mnie oczarowała.heh POZDRAWIAM wszystkich fanów Sly Stallone i "Rockiego".

Marta18

Całkowicie się z tobą zgadzam muzyke jest świetna i zapomniałaś jeszcze o piosence Billa Contiego "Gonna Fly Now" :P

ocenił(a) film na 10
filmomaniak_3

:) no ie słyszałam tej piosenki,chociaż może mi sie obiła o uszy... Rocky jest the Best i tyle :P. POZDRAWIAM!

ocenił(a) film na 10
filmomaniak_3

no jasne już wiem o którą piosenke chodzi...pojawia sie prawei w każdym Rockim :P,Extra

ocenił(a) film na 10
Marta18

jedna z moich ulubionych serii niestety było mi dane trenować ten szlachetny sport tylko 5 lat :(

Marta18

Najlepsze utwory z Rocky'ego? Gonna fly now, The final bell, No easy way out (wypas), Eye of the tiger...

ocenił(a) film na 10
Bruce_Lee

:D Zgadzam sie,niby te piosenki mają 'pare' ładnych lat,ale wciąż podobają się wielu ludziom.
*____________________*
"There's no easy way out,
There's no shortcut home.
There's no easy way out,
Giving in can't be wrong."
*____________________*
TVP jest naprawde spoko pokazująć, całą serie "Rockiego" I'm so happy now. Ale tylko jedna częścprzed nami Rocky 5... :| a na 6 trzeba 'troszke; poczekać. ;)

Marta18

Szkoda tylko, że praktycznie niemożliwe jest nabycie Antalogi, czyli wszystkich części na DVD :(((

ocenił(a) film na 10
no_name_99

no czemu dotąd nikt o tym nie pomyślał? :?.........................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones