PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9192}

Rocky 3

Rocky III
7,2 77 087
ocen
7,2 10 1 77087
6,6 8
ocen krytyków
Rocky 3
powrót do forum filmu Rocky 3

Niestety ale gdyby coś takiego miało miejsce na serio Rocky'ego by już dawno nie było....

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

170 kg 210 cm kontra 91 kg 180cm mówi już samo za siebie, taka walka w ogóle nie powinna się odbyć,coś w stylu rey misterio - undertaker, i jeszcze bez jakichś określonych zasad,

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Pietro1906TS

w filmie było 240 cm i 180 kg, :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Porter_5

pudzian to lubi łapac i rzucać

ocenił(a) film na 8
deconstramus

Sprowadzenie, pozycja boczna i ubicie leżącego przeciwnika...

ocenił(a) film na 7
Pietro1906TS

W filmie sobie mogło być bo tak naprawdę, to Hulk Hogan nie ma nawet dwóch metrów, a Ci zrobili z niego prawie dwu i pół metrowca haha.Dobre przegięcie :)

ocenił(a) film na 8
Pietro1906TS

A nie czasami 240 cm i 170 kg ?

Pietro1906TS

"170 kg 210 cm kontra 91 kg 180cm mówi już samo za siebie, taka walka w ogóle nie powinna się odbyć,coś w stylu rey misterio - undertaker, i jeszcze bez jakichś określonych zasad,"

Nie wspominając o tym, że naprawdę warzył 80 kg, co nawet nie kwalifikowało go do kategorii ciężkiej bokserów w tamtym czasie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Porter_5

A potem się obudziłeś?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Porter_5

Nie wiem która to klasa o której wspomniałeś... ale ja już jestem troche czasu po studiach :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Porter_5

Szok... jeśli to prawda ;)

Po wpisach myślałem, że tu gimbaza zagląda ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Porter_5

Niektórzy mają predyspozycje do bycia starymi za młodu, inni na odwrót :)
Mój pesel (tudzież metryczka) również mnie postarza xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Porter_5

Odpowiem tak: "kiedy przestajesz się bawić, zaczynasz się starzeć..." - kiedyś widziałem jakiegoś demota coś w ten deseń.

Chciałbym mieć ~20 lat.

ocenił(a) film na 8
Immortal_Nitokris

Gimbaza raczej za Rocky'm nie przepada...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Immortal_Nitokris

Czemu to cię tak dziwi jak tamten był jakąś spasioną ślamazarą która pół minuty rękę podnosi to czemu nie? Dobry strzał w szczęke i nawet waga 150 kg nie pomoże.

ocenił(a) film na 8
Porter_5

To zależy od stopnia wytrenowania itp, a w jakim wieku byłeś ?

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

CZEŚĆ PANOWIE ROCKY RULES !!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
FleszTV

Oczywiście... ale chyba czwartą część niestety nie wyemitują, przynajmniej nie za szybko...

użytkownik usunięty
SzymonS1

Dobrze gadasz..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Porter_5

Ale dlaczego dajesz porównanie akurat do Pudziana ?

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

PS.. Zwróć uwagę że Pudzian przegrywał z większymi od siebie: Sylvia, Thompson, McCorkle (chociaż rewanż udany..)

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

To jest wrestling, czyli teatr sportowców dla widzów. Wszystko jest na niby, co zresztą jest w filmie pokazane.

ocenił(a) film na 8
Rudolfo

Wiem co to wrestling, ale wiesz znając wytrzymalość Rocky'ego to można by przypuszczać że Rocky i Gromowładny nie udawali...

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

To było na zasadzie wrestlingu, a więc wszystko wyreżyserowane. Ciosy są markowane. Najbardziej rozjebał mnie ten wzrost Hulk'a 240cm haha :D. Jak puszczą znowu całą serię Rocky'ego za parę lat to ,,Gromowładny'' dobije do 3m, bo z roku na rok ma coraz więcej heh.

ocenił(a) film na 8
Jordan94

Parę lat temu na tvp 1 jak oglądałem trzecią cześć to tam podawali też 240 cm wzrostu, z tym że oprócz tego chyba nawet jeszcze do tego 190 kg a nie jak tym razem 170 kg...

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

Ja mam nagranego Rocky'ego III jeszcze na VHS z lat 90' to tam mierzył 210cm i 150kg. Z tym 240cm dzisiaj to się uśmiałem. Lekka przesada;) Denerwuje mnie ten lektor, bo nie tłumaczy wszystkiego. A najbardziej wkurzyła mnie ta reklama w połowie wypowiedzi Apolla ,,Nie ma żadnego jutra''. Kompletnie nie pasowała do tego momentu. Zepsuła mi wczucie się w klimat.

ocenił(a) film na 8
Jordan94

Co do Apolla to jak spojrzałem na niego dziś to widzę że to z twarzy istny Dawid Haye... tak poza tym to trochę zabawnie nawet było po pierwszej rundzie rewanżu z Langiem, Rocky opluł Pauliego...

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

Czy jest podobny do D.H? Trochę. Gdyby zrobił sobie wycinkę i zgolił wąsa to było by lepiej widać. W sumie większość murzynów jest do siebie podobna.

ocenił(a) film na 8
Jordan94

Dla mnie to Haye to wykapany Apollo, także po nabrzmiałych policzkach to widać, gdyby Dawid się tak ogolił, założył perukę to ciężko by było odróżnić...

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

to mnie właśnie wkurza, ta nierealność walk - nie mogli chociaż trochę poudawać bloków, jakiejś techniki? irytujące są te "czyste" ciosy

SzymonS1

Rocki to jakiś robochłop tyle ciosów wytrzymuje

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

Niestety ale ciebie zmartwię coś takiego się odbyło :) Muhammad Ali walczył z jakimś japońskim zawodnikiem wrestlingu. Fakt, że nie było aż tak wielkiej dysproporcji ale Największy porządnie oberwał. Nierealność walk? C'mon przecież to film, na tym polega aby realizm był mocno nagięty, trochę dystansu panowie :)

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Guzik prawda. Same warunki fizyczne to nie wszystko

http://www.youtube.com/watch?v=2i0iZcLIrTQ

można, powiedzieć, że podobne dysproporcje co w Rockym III

ocenił(a) film na 8
ApolloCreed_

Emelianenko był wtedy wielkim mistrzem a Choi przeciętniakiem i jeszcze nowicjuszem, poza tym oni walczyli na zasadach MMA (A w Rockym zasad raczej nie było).....
Tutaj mamy boksera który na dodatek jest ograniczony rękawicami i poza boksem nie zna innych sportów walki, a Gromowładny to był zapaśnik, normalnie to byłoby sprowadzenie i ubicie z góry.. były już konfrontacje choćby w MMA bokserów z zapaśnikami (Toney vs Couture)....

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

W zasadzie bokser może wrestlera załatwić jednym uderzeniem. Nawet zakładając, że wrestling nie byłby tylko szopką a prawdziwym sportem walki to i tak szybkość i siła uderzenia boksera mogłaby zdać egzamin. Jeśli bokser nie dałby się złapać na samym początku to mógłby zakończyć walkę jednym strzałem.

SzymonS1

Rocky powinien zostać zniesiony z ringu w plastikowym worku po pierwszej walce z Apollo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones