PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9192}

Rocky 3

Rocky III
7,2 77 118
ocen
7,2 10 1 77118
6,7 9
ocen krytyków
Rocky 3
powrót do forum filmu Rocky 3

Uwielbiam!

ocenił(a) film na 7

W zasadzie nie mam nic do zarzucenia, wszystkie filmy są na wysokim poziomie. Jeśli miałbym wytypować najsłabszy, to chyba Rocky III, ale jego ocena to i tak 7/10. Teraz jedynie trochę irytują mnie te bokserskie mądrości, takie dziecinne trochę, chociaż kiedyś właśnie one robiły na mnie niesamowite wrażenie. Chodzi mi o teksty jak "dobry bokser musi mieć serce do walki, to wojownik, on toczy wojny na ringu" czy jakoś tak. Ale to szczegół, poza tym seria jest wspaniała.

Rocky - Ładny dramat, film interesujący, wnoszący sporo prawdy - niekiedy talent marnuje się na ulicy, piękna muzyka, która przeszła do historii plus ciekawe sceny treningów i nieźle nakręcona walka. 9/10.

Rocky II - Dobry sequel utrzymany w charakterze części pierwszej, ładnie ją uzupełnia, fajne jest rozwinięcie postaci Rocky'ego, soundtrack cudowny, a trening i walka nawet lepsze jak w jedynce. 8/10.

Rocky III - Ta część niestety wypada najsłabiej - jest najbardziej przewidywalna, wtórna, zupełnie zmieniono konwencję i trochę jest głupi ten wątek z naglą motywacją Rock'yego. Jednak klimat jest świetny, muzyka jak zawsze na najwyższym poziomie, powstał genialny utwór The Eye of the Tiger, sceny treningów są super no i walka jest dobra. 7/10

Rocky IV - Głupiutka fabuła, ale klimat jest niesamowity. Muzyka to także dzieło sztuki, jak i treningi i finalna walka, która jest prawie absurdalna, ale emocjonująca i cholernie dobra. Taki film mógł powstać tylko w latach 80, bo inaczej nie przeszedł by. 7,5/10

Rocky V - Powrót do konwencji znanej z część I i II. Pomysł wyszedł na dobre, bo seria zmierzała w złym kierunku. Wszystko jest całkiem zgrabne i mamy świetną, realną walkę. Jedynie muzyka w pewnych momentach była zbyt podrasowana. 7,5/10

Rocky Balboa - Nieco inne kino, także raczej dryfuje w kierunku dramatu. Film jest bardzo nostalgiczny, fajnie dopełnia sagę i daje sporo rozrywki. Chociaż był kilka nudniejszych momentów. Świetnie wypada walka, lepiej nie można sobie wyobrazić zamknięcia Rocky'ego.
Zawsze Stallone w finale mógł zniszczyć rywala itd. A zakończył, jak zakończył- godnie. 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones