PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557881}

Rodzina

En familie
6,5 822
oceny
6,5 10 1 822
Rodzina
powrót do forum filmu Rodzina

Ja subiektywnie oceniam ten film, bo rok temu odchodziła najbliższa mi osoba. Według
mnie ten film pokazuje, jak w obliczu nieszczęścia rozpada się rodzina. Nie wiemy, jak było
wcześniej - wtedy, kiedy ojciec chorował na raka płuc, zapewne wtedy byli przy nim,
opiekowali się nim i dawali z siebie wszystko. Teraz tego nie robią - podczas, gdy umiera
nikt nie jest w stanie trzymać go za rękę. Jest chłód i oczekiwanie. Płaczem wybucha
zbuntowana córka z drugiego małżeństwa, a ojca szykuje do trumny córka, która nic dla
niego nie znaczyła (ta scena jest po prostu rozdzierająca). Najbardziej faworyzowana córka
zawodzi wszelkie nadzieje, jest słaba i na tyle egoistyczna, że nie chce jej się nawet
spróbować przejąć piekarnię i kontynuować rodzinną tradycję, z której jej ukochany ojciec
jest najdumniejszy na świecie.
Niezwykle mnie ten film zasmucił.

ocenił(a) film na 7
czekina

Serio? Miała przejąć piekarnię tylko dlatego, że jej ojciec tego oczekiwał? I na dodatek próbował ją szantażować machając jej długiem przed oczami? Fajna miłość, nie ma co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones