PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250946}

Rok bez miłości

Un año sin amor
6,7 30
ocen
6,7 10 1 30
Rok bez miłości
powrót do forum filmu Rok bez miłości

po polsku, czy ktoś może posiada i mógłby się tym szczęściem podzielić?

fiolet11

Oglądałem z angielskimi, więc nie mogę pomóc. :)

ALE opis filmu jest lekko błędny: ciotka wcale nie jest "jędzowata", tylko po prostu lekko niezrównoważona psychicznie. Bohater bada się często, bo jest nosicielem wirusa HIV i musi kontrolować swój stan zdrowia, ale bynajmniej nie "bada" swojej fascynacji S&M - on to po prostu lubi, wiemy, że często bywał w klubach oferujących takie rozrywki, kiedy przez kilka lat mieszkał we Francji. No i mam wątpliwości, czy nie wie, czego chce od życia: chyba przede wszystkim chce przeżyć i pragnie szczęścia. Jak wszyscy. :P
Czy "wyciąga" pieniądze od ojca? Może i wyciąga, ale leczenie raczej drogie, ciotka nic nie zarabia, a główny bohater z nią mieszka, więc musi opłacać mieszkanie itp., a na sporadycznych prywatnych lekcjach francuskiego i pisaniu poezji pewnie nie można się od razu dorobić wielkiego majątku. :P
Warto też wspomnieć, że akcja filmu rozgrywa się w 1996 roku.

Generalnie dobra rzecz. Tzn. reżyserka nie radzi sobie nieco z pokazywaniem scen S&M :P, ale poza tym - warto.

Davus

A może polecisz właśnie inne produkcje S&M właśnie o gejach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones