PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34749}

Rosyjska arka

Russkiy kovcheg
6,8 1 550
ocen
6,8 10 1 1550
6,9 7
ocen krytyków
Rosyjska arka
powrót do forum filmu Rosyjska arka

W tym temacie chciałbym pochylić się nad kwestią dźwięku w tym filmie;

coś było nie w porządku, ewidentnie nie pasował mi dźwięk do obrazu. Czy głos "francuza" był dograny później? wielokrotnie miałem wrażenie, że to nie jest głos z sali, a z jakiegoś studia. Narrator rosjanin - tak samo, na pewno był kiedy indziej dograny i do tego dziwnie nie dopasowywał się do konwersacji, nie trafiał.
Może i problemem było moje nienawyknięcie do rosyjskiego, co w połączeniu z angielskimi napisami pogorszyło odbiór jeszcze mocniej, ale jestem przekonany, że w samym dźwięku był jakiś problem. Przesunięcie, niespasowanie, kompletne rozbicie.

Ten niepokój, ciągła irytacja niedopasowaniem stworzyła mi taki chaos, że pogubiłem się w tym filmie.

zombiecamel

dźwięk był modyfikowany po nagraniu filmu stąd rozbieżności, w niektórych momentach słychać nawet uwagi członków ekipy

ocenił(a) film na 10
zombiecamel

Też widziałem (i słyszałem) asynchron głosu "Francuza", na pewno był dograny później. Gdzie indziej jednak żadnych wyraźnych problemów nie stwierdziłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones