PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661745}

Rover

The Rover
6,0 9 338
ocen
6,0 10 1 9338
7,4 14
ocen krytyków
Rover
powrót do forum filmu Rover

Bardzo lubię tzw. filmy drogi , mroczne, brutalne, klimatyczne ale ten jest po prostu niemiłosiernie nudny i z nonsensowną treścią. Jedynie co się wyróżnia pozytywnie do zaskakująco dobra gra Pattisona.

Tomi70

Bo tu przede wszystkim trzeba lubić Fallouta.

PanTrojkat

co masz na myśli mówiąc lubić Fallouta bo kocham całą serie gier , a filmu tego jeszcze nie oglądałem a nie wiem czy się skusić

malowany

W Rover chodzi jedynie o kryzys gospodarczy, nie atak atomowy, jednak efekt jest podobny. Domy co prawda stoją jak stały, jednak dość mocno ucierpiało poczucie moralności. Jest to tzw. "soft SF", więc na szczęście nie ma mutantów czy ghuli, i na rzeczonym uniwersum koniec podobieństw. Jest to bardzo mocny dramat, w mocno przyciężkawej i ultra realistycznej konwencji. Do seansu zasiadałbym jednak ostrożnie, bez popcornu i pancerza wspomaganego.

PanTrojkat

Nie tylko moralność, ale również egzekwowanie prawa.

Na zachętę dodam, że film będąc mściwym kinem drogi, bardzo przypomina Mad Maxa. Oczywiście wersja dla dużych chłopców ;)

PanTrojkat

lece ogladać :D

ocenił(a) film na 3
malowany

No i co? Zawiodłeś się, nie?

PanTrojkat

Będą w następnej części. Na pewno. I mutanci. I wybuchy. I ocena wyższa.
A nie. Czekaj. Z nachodzącym Mad Maxem pomyliłem.

"Widocznie grywałeś posiłkując się trybem V.A.T.S.. Rover jest dla tych, co celowali z ręki."
Komentarzem tym wygrałeś ciężarówkę nuki-coli.

ocenił(a) film na 7
Tomi70

Tematyka, aktorstwo jak najbardziej , ale każde ujęcie wydłużone do granic możliwości. Chyba po to aby nie skończył się po 45 min, bo treści tam za dużo nie było.

kozodoj

Widocznie grywałeś posiłkując się trybem V.A.T.S.. Rover jest dla tych, co celowali z ręki.

Tomi70

polec jakies

Tomi70

Właśnie, czy może ktoś polecić (jak to nazwał Tomi70) tzw. filmy drogi , mroczne, brutalne, klimatyczne?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones