PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661745}

Rover

The Rover
6,0 9 327
ocen
6,0 10 1 9327
7,4 14
ocen krytyków
Rover
powrót do forum filmu Rover

... a tu gość sobie puszcza jakieś Beyonce.

ocenił(a) film na 10
tkow

Keri Hilson - Pretty Girl Rock !

Scena gdy Pattinson probuje spiewac - bezcenna :D

NUM1337

Beznadziejna. Szkoda, że główny bohater nie zaczął stepować, albo założył rajtuzy i odśpiewał coś z operetki.

tkow

Gdyby swiatowa gospodarka sie nie zalamala i Reynolds nie wyjechalby z bratem do Australii do pracy, to wlasnie bylby takim rajtuzowym, stepujacym chlopaczkiem do piosenek Bijons. Nie siedzial by w dusznym samochodzie gnajac przez pustunie i nie strzelal do ludzi. Wedlug mnie to nie zabilo klimatu, nawet go spotegowalo.

Baptiste

Rozumiem, przynajmniej staram się zrozumieć pomysł na tą scenę ... ale efekt był komiczny i cała misterna aura na tym straciła.

tkow

Dla mnie komiczna była końcówka, a nie ta scena. Albo rezyser zrobił sobie z nas jaja, albo nie dociera do mnie sens/przesłanie tego filmu po tym.

Zmietolony_beret

To jest po prostu bardzo smutny film. Cały czas widzimy beznadzieję i smutek, ale podszyte bezwzględnością - ludzi i świata w ogóle. Natomiast końcówka jest przejmująco smutna i taka... bezradna.

Kwiiik

Tak, jakby na to nie patrzeć - było to smutne. Choć o wiele smutniejsze jest dla mnie bycie człowiekiem, ktory w pogoni za truchłem ukochanego psa potrafi zabic po drodze tylu ludzi nie mrugając okiem.

ocenił(a) film na 8
Zmietolony_beret

ten ukochany pies to właśnie esencja tego filmu. W tym świecie nie ma sensu ani celu, a pieski niestety z roli przyjaciół zostały jedzonkiem, a jedzonka coraz mniej.... A tu gościu robi wszystko, żeby pieska pochować - ot taki sens życia w tej beznadziei totalnej znajduje - jakaś ostatnia ostoja człowieczeństwa czy jak by to tam nazwać... Ludzie się zaczną prędzej czy później zjadać nawzajem, bo raczej na rozmnażanko szans ni ma i basta...

użytkownik usunięty
tkow

Pomogę ci. Absurd życia.

ocenił(a) film na 8
tkow

kurcze taki właśnie jest klimat tego filmu:) tu nie ma co budować, nie ma z czego, beznadzieja, marazm, ogólna deprecha, heh... Człowiek tak czeka, że coś się wydarzy ale raczej nie ma na to szans - ewentualnie można dostać po mordzie:)

ocenił(a) film na 8
tkow

a ta bijons - może tutaj jest ona kojarzona z "prawdziwą kobietą", których prawdopodobnie (tych płodnych i seksownych) w świecie "The Rover" jest totalny brak.

sajtafari

Raczej kryptoreklama. Raczej na pewno.

ocenił(a) film na 6
tkow

Hehe jestem zachęcony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones