PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661745}

Rover

The Rover
6,0 9 354
oceny
6,0 10 1 9354
7,4 15
ocen krytyków
Rover
powrót do forum filmu Rover

Masakra

ocenił(a) film na 4

Jak dla mnie film był tragiczny. Nudny jak flaki z olejem. Nic się w nim kompletnie nie dzieje. Nie ma się czym zachwycać. Ciężki po prostu ciężki. Może, niektórzy lubią kino gdzie gościu jedzie samochodem przez pół filmu, ale dla mnie to porażka. Miałem wrażenie, że film jest robiony za ostatnie grosze w kieszeni.
Kiepskie 4/10 i to za ponad swoją przeciętność rolę Pattinsona.

użytkownik usunięty
Zoloap98

Widocznie nie lubisz filmów drogi.

ocenił(a) film na 7
Zoloap98

Patrząc pod kątem stosunek ceny do jakości to wyszło dośc dobrze dostajemy dobry klimat,grę aktorska i nieprzewidywalność czyli co się za chwile wydarzy?

ocenił(a) film na 4
aronn

W "snowpiercer" przekaz był bardzo zbliżony ale tam siedziałem jak natchniony."The rover" najzwyczajniej w życiu jest nudny

ocenił(a) film na 7
Zodiak

I też był zrobiony za tak małe pieniądze?

Zodiak

co za idiotyczne porownanie, Snopiercer to ma sie tak do tego filmu jak kura i latanie.
Dwa rozne, w kazdym aspekcie filmy. To tak jakbym porownal zalozmy Ojca Chrzestnego do American Pie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Zoloap98

Ach, ten całkowity brak empatii wśród ludzi...

ocenił(a) film na 8

że by się wypowiadac trzeba rozumieć bohaterów a po ikonie zakładającego post widzę że ogląda mecze,zielone tło cały czas i biegające ludziki to dopiero nudne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones