PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661745}

Rover

The Rover
6,0 9 354
oceny
6,0 10 1 9354
7,4 15
ocen krytyków
Rover
powrót do forum filmu Rover

Chłopak ma naprawdę duży potencjał w sobie. Widac, że wrócił do kina niezaleznego i szuka ciekawych ról, a w tym filmie udowadnia że moga być z niego ludzie. Realistycznie zagrane, w dodatku jego postać oddziałuje na widza, jesli chodzi o współczucie nie popadając w karykaturę. Oby więcej takich ról, Robert, a ludzie zapomną o Zmierzchu!

ocenił(a) film na 8
Zmietolony_beret

Warto dodać że sam sposób grania i mimika Pattisona przyczyniły się do tak perfekcyjnie zagranej roli . Osobiście jestem pod mega wrażeniem , oglądając całkiem zapomniałem o jakiejkolwiek grze aktorskiej wczuwając się w losy zranionego , naiwnego przygłupa .

iluzor

Fakt, oczami, mimiką "dopowiadał" resztę cierpienia postaci. Jak dotad chyba najlepsza rola Pattinsona.

ocenił(a) film na 6
Metropholis

ogólnie nie lubię Patisona ale tutaj muszę przyznać - zagrał świetnie.

yosef99

Wyrabia się chłopak. Moim zdaniem będą z niego ludzie ;) Zresztą naprawdę lubię aktorów, którzy po kasowym sukcesie swoich filmów kontynuują granie w kinie niezależnym i eksperymentowanie z rolami. A tak się składa że i Pattinson i Kristen Stewart właśnie to robią. I co więcej, często są to ciekawe filmy, a oni jakby daja się poznac z o wiele lepszej strony jako aktorzy. Czego się oczywiście nikt po nich nie spodziewał ;)

yosef99

Chyba mamy nauczkę by nie skreślać kogoś po marnej serii filmów.

ocenił(a) film na 7
Zmietolony_beret

Potwierdzam.

ocenił(a) film na 7
Zmietolony_beret

Mistrzostwo świata i bezdyskusyjny Oscar.

mordachamordasinski

Nieee, za dużo powiedziane. Po prostu porządnie odegrana rola i tyle.

ocenił(a) film na 7
Zmietolony_beret

No może i tak. W sumie coś jak Karolak... Żadna sztuka, niczym się obaj nie różnią ;)

mordachamordasinski

Najpierw chcesz dać mu Oskara, a chwilę potem porównujesz do Karolaka. Nie rozumiem.

ocenił(a) film na 7
Baptiste

To mój sarkazm na stwierdzenie "porządnie odegrana rola" . Porządnie to można odgrywać role w głupowatych serialach. Pattirson w tym filmie odegrał rolę mistrzowską, a nie porządną. Trzeba doceniać kunszt żeby sztuka nie stała się tandetą.

mordachamordasinski

Dzięki za wyjaśnienie, mój radar ironii zardzewiał, czy coś takiego :)

ocenił(a) film na 7
Baptiste

Nie, no normalnie sobie gadamy o filmie :). Pozdro.

mordachamordasinski

Dla mnie to porządnie odegrana rola, bo gdyby była naprawdę świetna i wynoszaca Pattinsona pod niebiosa to jednak zwracałby na siebie wiekszą uwagę niż Guy Pearce. A tak sie składa, że Pearce cały czas gra pierwsze skrzypce w filmie. Ale żeby nie było - Pattinson zasłużył na uznanie po tym filmie.

mordachamordasinski

Ciężko oceniać polskich aktorów, bo większość z nich gra w serialach, które nie wymagają wielkiego zaangazowania. Na ciekawe projekty mogą liczyć tylko nieliczni (np. Kulesza lub Dorociński). O Karolaku zdania nie mam, ale patrząc na to, w czym grają, to Pattinson wybiera zdecydowanie ciekawsze filmy.

Zmietolony_beret

Dodam tylko że Pattinson grał u Cronenberga. A tym się Karolak nie pochwali ;)

ocenił(a) film na 7
Metropholis

Najpierw trzeba bezbłędnie "speakać", żeby zagrać w anglojęzycznej produkcji.

rekin16

Przecież nie wymagam by Karolak grał u Cronenberga. Dla tych co nie załapali - to wyżej to żart.

ocenił(a) film na 7
Zmietolony_beret

No ale to chyba nie wina Pattinsona, że nie chcą go w polskich serialach :). Żartuję... Niemniej co z siebie dał Żebrowski w "Ogniem i Mieczem", "Wiedźmin" - zagram, ale tak sobie, flaki w oleju, jeszcze gorsza Scorupco. A to jest polski aktor z najwyżej półki. Filmy wymagające, ambitne, nie byle co. Nie wiem, bo na przykład w takim "Ranczo" ludzie grają jak natchnieni - wszyscy są świetni w tym raczej mało ambitnym filmie ;).

mordachamordasinski

Powiem Ci szczerze, że jakkolwiek świetna nie byłaby obsada Rancza, tak uczciwie musze przyznac, że żadna z tych ról nie jest szczególnie wymagająca dla aktorów.

ocenił(a) film na 5
Zmietolony_beret

Potwierdzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones