PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661745}

Rover

The Rover
6,0 9 350
ocen
6,0 10 1 9350
7,4 15
ocen krytyków
Rover
powrót do forum filmu Rover

Polska premiera

ocenił(a) film na 7

Kiedy film będzie w polskich kinach?

SonneSRK

Też jestem ciekaw. Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?

BUNCH

Jakiś czas temu Monolith.pl odpowiedział mi, że jeszcze nic konkretnego nie wiedzą czy film zostanie pokazany w polskich kinach. Jak tylko coś będą wiedzieli to ogłoszą na swojej stronie. Przypuszczam, że sprawa rozstrzygnie się po premierze filmu w Cannes i jak zostanie przyjęty.

mighty_heart

A mogę wiedzieć skąd wiedziałeś do kogo się odezwać w takiej sprawie? Dlaczego AKURAT Monolith?
Powiedz mi, to następnym razem zamiast zawracać głowę na forum, sam od razu zapytam odpowiednią osobę.

BUNCH

Trochę to tak było na chybił trafił. Po prostu kojarzę Monolith jako takiego głównego dystrybutora wszelkich filmów w Polsce i do tej pory odpowiadali za dystrybucję filmów z Pattinsonem (np. Cosmopolis i Bel Ami). Dlatego uderzyłam do nich. Szczerze mówiąc to nie bardzo się orientuję jacy inni dystrybutorzy filmów zagranicznych są w Polsce. Nie ma sprawy, możesz pytać i na forum. Zawsze się znajdzie ktoś, kto odpowie;-)
The Rover jest już po pokazie dla prasy i podobno reakcje są bardzo pozytywne! Niektórzy mówią, że to najlepszy film festiwalu jak do tej pory i żałują, że nie walczy o Złotą Palmę. Może to przyspieszy decyzję polskiego dystrybutora?

mighty_heart

No stary, teraz po pokazie tak mówią? Jakim trzeba być gościem by po "Animal Kingdom" nie wziąć kolejnego filmu tego reżysera do konkursu...

Dziwi mnie to, że motywacją dla Ciebie by się do nich odezwał był fakt, iż... dystrybuują filmy z Pattinsonem.

BUNCH

A co w tym dziwnego, że akurat taka motywacja była? ;-) To proste, że pomimo świetności Guy'a Pearce czy dobrej opinii o D. Michod, to Robert P. jest nazwiskiem, które przyciąga opinię publiczną do tego filmu najbardziej. Jego haterów zniechęca więc w drugą stronę hehe. Ale dystrybutorzy mają to na uwadze. Poza tym tak sobie pomyślałam, że skoro Monolith dystrybuował nawet tak trudny w odbiorze fim 'Cosmopolis' to 'The Rover' też powinni zakupić. No i pewnie to kwestia czasu.

mighty_heart

No, to się zgodzę. Cosmopolis to film niszowy.

ocenił(a) film na 10
SonneSRK

myśle że w Polsce w kinach ten film się pojafi bo faktycznie są po pokazie w Cannes bardzo dobre opinie. Z tego co słyszałam to światowa premiera ma byc jakos w sierpniu, wiec znajac zycie u nas bedzie kolo listopada jak dobrze pojdzie

SonneSRK

Napisałam do Monolith pytanie o premiery kilku filmów, które były w Cannes (m.in the Rover) i dostałam odpowiedź, że jeszcze nic nie wiadomo, trzeba nadal sprawdzać zapowiedzi na ich stronie... więc sprawdzam :)

SonneSRK

Zła wiadomość od Monolithu: "na dziś nie mamy w planach filmu Rover."

hope_95

do bani.

hope_95

O nie!

SonneSRK

Release Dates:
Czech Republic 6 July 2014
Hungary 31 July 2014
Estonia 12 September 2014
Latvia 12 September 2014
o Polsce ani widu ani słychu…

Gosia1704

Polscy dystrybutorzy filmowi nie lubią Davida Michôda
więc nie mamy szczęścia, trzeba czekać na DVD albo przez internet...

SonneSRK

3 miechy od premiery i nadal nie mogę nigdzie obejrzeć :(

BUNCH

Nie marudź, już jest.

Savio_Dan

Dzięki! Wyje***, to dla mnie bardzo duża premiera!
No to już ściągam, bo do kina dystrybutorzy nie dali nam możliwości iść.

Savio_Dan

Dzięki! Wyje***, to dla mnie bardzo duża premiera!
No to już ściągam, bo do kina dystrybutorzy nie dali nam możliwości iść.

Savio_Dan

Dzięki! Wyje***, to dla mnie bardzo duża premiera!
No to już ściągam, bo do kina dystrybutorzy nie dali nam możliwości iść.

BUNCH

Ja to czekam na Lost River.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones