PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661745}

Rover

The Rover
6,0 9 354
oceny
6,0 10 1 9354
7,4 15
ocen krytyków
Rover
powrót do forum filmu Rover

Flaki z olejem, brak wątku, słabizna i zmarnowany czas

ocenił(a) film na 7
zenek2011

Normalny, zwykły, przeciętny, to wszystko słowa bliskoznaczne, ale jednak- w tym wypadku dużo bardziej by pasowało, gdybyś napisał "według mnie to nie jest przeciętny film".
Bo to nie jest przeciętny film. Problem w tym że Ty jesteś przeciętnym widzem, i stąd te dwie gwiazdki na dziesięć.

zenek2011

Zgadzam się z Twoją oceną.Szkoda czasu na ten paszkwil.

ocenił(a) film na 3
zenek2011

Również podzielam tą opinie a lubię takie filmy w takim klimacie pustynnym jak np. No Country for Old Men ale to było po prostu nudne.

ocenił(a) film na 3
zenek2011

Bzdetne dialogi. Nieciekawe postacie. Dłużyzny. Kino drogi? Chyba kino drogie, bo szkoda mi teraz kasy wywalonej na film. Szczęście, że trafiłem DVD za dychę, więc wyszło taniej niż w kinie. Nie sugeruj się komentarzem niejakiego moriarty'ego, który pisząc do ciebie "ty" z dużej rozpoczynając litery szufladkuje cię do przeciętniaków. Sam dał notę 7 więc jest pewnie nieludzko inteligentny. Kim są więc ci, którzy dali 8, 9, 10 ? Wielcy Przedwieczni jacyś, czy co? Pisałbym do ciebie używając zaimków rozpoczynających się z wielkiej litery, ale sam film oceniłem na 3, więc też jestem przeciętny.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones