PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661745}

Rover

The Rover
6,0 9 350
ocen
6,0 10 1 9350
7,4 15
ocen krytyków
Rover
powrót do forum filmu Rover

the rover 5/10

ocenił(a) film na 5

duszny, wolny bez polotu film z dosyc ciekawym wykonaniem (Pattison mnie zaskoczyl osobiscie) ale niestety film sie dluzyl,dluzyl....dluzyl. W pewnym momencie bylem po prostu zmeczony ogladaniem, powolne, dlugie sekwencje ujec naprawde dzialaja usypiajaco, zwlaszcza ze sama fabula po prostu byla kiepska.
Film o zezwierzeniu czlowieczenstwa w obliczu katastrofy... podejrzewam ekonicznej w tym wydaniu, po bylo to po 10 latach upadku ....chyba system w Australii.
Film momentami przypominal Mad Max, chwilami mialem wrazenie widzac mine Pattisona ze to Ludzie I Myszy.... generalnie film o niczym.
Nie bede spojlerowal, ale od momentu kiedy Eric zobaczyl pieski w klatkach, przeczuwalem dlaczego tak chcial swoj samochod odzyskac na sile.
.........................................

spojler ponizej

..........................................

























troche glupie ze minelo kilka dni w upale I nikt z tej trojki nie wyczul smrodu psa, pewnie sami smierdzeili nie gorzej niz padlina

ocenił(a) film na 3
dabram17

Gdybyś jeszcze mógł powiedzieć gdzie oglądałeś ten film ? Było by miło.

ocenił(a) film na 5
Tomi70

Edinburgh Cineworld, dzien premiery w kinie

ocenił(a) film na 8
Tomi70

jest juz w necie

ocenił(a) film na 8
dabram17

Też mi to nie pasowało ale można znaleźć wytłumaczenie(ogólny syf wszędzie). Bardziej raziła mnie scena

SPOILER!








z początku gdzie Eric jedzie za bandą oprychów pod bronią i gdy robi się gęsto kolesie zostawiają go z zatankowanym autem autem i wyrzucają kluczyki 3 metry dalej! Uważam jednak że film i tak trzyma niezły poziom dlatego ode mnie 8 ;)

ocenił(a) film na 5
GrabassH

aj, spieszyli sie wiec wyrzucili kluczyki jak leci...., a odnosnie smrodu, fakt, mozna to tak tez tlumaczyc :)

ocenił(a) film na 4
GrabassH

To już bardziej zabawne było to jak ci goście dachowali autem, poleciały szyby itp, a samochodzik chwilę potem stoi sobie jedynie zaplątany w jakieś kable, bez żadnego wgniecenia, szyby w porządku, odpala i jedzie w pościg haha, to dopiero mega debilizm i bzdura. Po czymś takim zostałby wrak, a już na pewno cokolwiek byłoby po nim widać oprócz zakurzenia :)))). Film jak dla mnie strasznie męczący, z gatunku tych co już po jakimś czasie jedno oko zawieszasz na czymś innym bo się po prostu nudzisz. Klimatu nie czułem żadnego, raczej chciało mi się spać, na Pattisona za bardzo nie mogę patrzeć, po tych wszystkich newsach jaki to z niego brudas miałem wrażenie, że gra samego siebie ;)). Klimaty Mad Maxa zupełnie nie dla mnie jak się okazuje.

ocenił(a) film na 5
dabram17

Ano właśnie, powolna akcja. 'Duszny' też tu pasuje. Daję 5 jedynie ze względu na ten świat niby postapo, choć brakowało mi tu strasznie logiki w zachowaniu bohaterów, tylko pani doktor i Rey jakieś przejawy intelektu wykazywali.

No i na samym początku to dachujące auto (wytknięte już przez legosa), które, jak się okazało było praktycznie nieuszkodzone i na chodzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones