PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661745}

Rover

The Rover
6,0 9 338
ocen
6,0 10 1 9338
7,4 14
ocen krytyków
Rover
powrót do forum filmu Rover

pewnie w filmie chodzi o jakis glebszy przekaz ale przycmiony jest on niedorzecznoscia niektorych sytuacji. 2 raz bym juz nie zobaczyl

ocenił(a) film na 3
pjlad

Reżyser pewnie uważa, że jak pokazuje twarz głównego bohatera jak myśli..., to widz też będzie w tym momencie myślał. I zrobi w ten sposób film dla myślących.

ocenił(a) film na 8
Leszy2

No, i masz! Z Tobą mu się nie udało ;)

To jest film o tym, że gdy nie ma nadziei, wszystko traci znaczenie, nawet życie. Nie ma miejsca na współczucie, empatię, altruizm, solidarność... Sens mogłaby nadać miłość, ale i ona umarła. Ostatni powód, dla którego główny bohater ma jeszcze jakiś cel, to pochowanie ukochanego psa. Co zresztą wyjaśnia tytuł filmu i determinację tej postaci w dążeniu do odzyskania samochodu.

BTW - doskonały dobór środków wyrazu, buduąjcych atmosferę i podkreślających sens (choć precyzyjnie należałoby powiedzieć raczej: bezsens...)

ocenił(a) film na 3
ira_fish_1

Wiem o czym jest film, mimo iż przespałem kilka fragmentów, pewnie też ten, który mówił że pies ma na imię Rover, ale dzięki, że przypomniałeś bo już go prawie zapomniałem.

użytkownik usunięty
Leszy2

Myśleć trzeba umieć. Aktywność psychiczna to jeszcze nie myślenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones