PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369535}

Rozkosze Emmy

Emmas Glück
7,0 1 185
ocen
7,0 10 1 1185
Rozkosze Emmy
powrót do forum filmu Rozkosze Emmy

:)

ocenił(a) film na 7

Watro było posiedzieć do trzeciej, naprawdę. Niby taki bardzo dziwny i zakręcony, ale sympatyczny. Podobał mi się :) Tylko nie rozumiem skąd ten tytuł.

urinmyveins

ja też czekałam do późna i również nie żałuję.... bardzo fajny i bardzo smutny film... jedyny godny obejrzenia wczoraj w tv, to wkurzające że dopiero od 1 rano lecą fajne filmy a wcześniej powtórki seriali..... no cóż wakacje! hurra .... a potem pobudka w południe...

ocenił(a) film na 4
3ilona

No niby warto ale czy tylko ja mam takie wrażenie że końcówka (nie spojlując) była z deka bez sensu ?

ocenił(a) film na 7
upior_w_kosciele

Tzn... który dokładnie moment?

ocenił(a) film na 6
urinmyveins

CO!? warto bylo marnowac czas zeby zobaczyc jakiegos owlosionego potwora nie no po takiej ladniej buzi to ja sie czego lepszego spodziewalem (mowie o tej em :> ) dalbym 10/10 gdyby cos ogolila

ocenił(a) film na 8
Blucher

Gdyby wiejska dziewczyna,żyjąca jak na filmie,była tam wygolona,byłby to obraz fałszywy.Ona żyła wśród inwentarza,samotnie, niedbała o prządek w domu,/bo po co?/Ubrana byle jak,w drelichy i nagle wydepilowane bikini?!

użytkownik usunięty
Blucher

Tam w ogóle było pokazane jej krocze?

ocenił(a) film na 4
urinmyveins

No dlaczego ona mu to na końcu zrobiła ? Za takie rzeczy się idzie do więzienia.

ocenił(a) film na 8
upior_w_kosciele

Skróciła jego męki,z miłości ogromnej,szalonej.Żal,rozpacz i ulga,że kochana bezgranicznie przez nas osoba nie cierpi.Przyczynek do dyskusji o eutanazji.

upior_w_kosciele

na tym polega piękno tego filmu.... miłość i śmierć totalna beznadzieja....

ocenił(a) film na 9
urinmyveins

Moim zdaniem tytuł nadano dość przewrotnie.W tym mało sielankowym życiu jedynymi chwilami rozkoszy i to fizycznej była jazda na zepsutym skuterze a potem kontakt z umierającym.

ocenił(a) film na 9
urinmyveins

Film ciekawy, warto myło poświęcić czas na jego obejrzenie, ale podobnie jak niektóre tu wypowiadające się osoby nie rozumiem polskiego tytułu. Może się mylę, ale "glück" to z niem. szczęście, pomyślność, powodzenie. Rozkoszy to ja w tym filmie nie dotrzegłam, chyba że przyjąć dosłowne znaczenie tego słowa, to i owszem jest tam moment na motorze. I tyle. Cała reszta to szczęście wynikające ze spotkania drugiego człowieka, choć krótkiego, to przynoszącego ogrom miłości, przyjaźni, ciepła i bliskości. Zręcznie opowiedziana piękna historia dwojga ludzi.

ocenił(a) film na 8
urinmyveins

Masz rację! Ten tytuł sugeruje, że jest to film erotyczny i na mnie podziałał odstręczająco, więc nie zamierzałam go oglądać. Na szczęście przerzucając kanały trafiłam na niego i zastygłam... Niestety straciłam dużą część dlatego obejrzę jeszcze raz, choć pewnie odbiorę go inaczej znając zakończenie. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones