PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166}

Rozważna i romantyczna

Sense and Sensibility
7,3 59 873
oceny
7,3 10 1 59873
7,0 10
ocen krytyków
Rozważna i romantyczna
powrót do forum filmu Rozważna i romantyczna

Hugh oczywiście przesympatyczny, Kate i Emma wspaniale odegrały główne bohaterki. W paru scenach występuje Hugh Laurie, czyli serialowy dr House (którego uwielbiam) i gra oczywiście sarkastycznego typa ;)

caryca84

tak, Laurie był dla mnie przyjemnym zaskoczeniem, nie wiedziałam, że gra w tym filmie, a jego rola mimo że niewielka bardzo fajna :)

caryca84

dokładnie jest doskonały jako pan Palmer ;) jest stworzony do takich ról ;)

ocenił(a) film na 9
ana_lucia_cortez

Laurie świetnie oddał charakter Palmera z książki, jeśli nie lepiej :D
To wymowne spojrzenie i nieodłączna gazeta ^^
A tak a propos, jego filmową żonę gra aktorka, która występowała w Harrym Potterze jako Umbridge, kojarzycie? ;)

ocenił(a) film na 1
caryca84

Daj sobie spokój i nie polecaj filmu, w którym aktorzy są o pokolenie starsi od postaci z powieści. Elinor Dashwood miała 19 lat. Emma Thompson, która grała jej rolę miała 36, a wyglądała na 46. To już trochę zakrawa na brazylijski serial dla idiotek. Gdybym nie znała wcześniej powieści i filmu BBC z 2008 to może uznałabym to za taką sobie sentymentalną opowiastkę. Ale tamte znałam wcześniej

ocenił(a) film na 9
caryca84

Laurie jest fantastyczny :D Jego docinki i miny są świetne :P

użytkownik usunięty
caryca84

ah, czy tylko ja nie mogę ścierpieć tego, że Elinor jest taka... stara? Przeciez ona normalnie nie dobiła nawet 20! a Margaret chyba nie była AŻ takim dzieckiem. No i nie lubię, jak moja ulubiona bohaterka nie jest jedną z ładniejszych ;) Hugh G. może i ok, ale na poważne filmy kostiumowe mi zupełnie nie pasuje... Trochę mnie to razi :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones