PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166}

Rozważna i romantyczna

Sense and Sensibility
7,3 59 873
oceny
7,3 10 1 59873
7,0 10
ocen krytyków
Rozważna i romantyczna
powrót do forum filmu Rozważna i romantyczna

No i co że puścił pasek że będzie, i tak przegapiłem 1h filmu.
A przyznam się że chciałem to nawet kiedyś obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
peace_z_you

No właśnie co jest ;/ przerzucam programy i patrze, a na polsacie Rozważna i romantyczna mimo tego, że nie ma jej w programie tv ;/ ktoś wie, o której się zaczął ? Ciekawe ile przegapiłam..

ocenił(a) film na 9
antonina

Zaczęło się koło 15. Ja akurat właczylam na samiutki początek... I to nie wiem jakim cudem :):). Jakieś nagłe zmiany w programie...

ocenił(a) film na 9
Morta

ja także miałam to szczęście, że trafiłam:)

ocenił(a) film na 10
peace_z_you

Ano właśnie. Udało mi się zobaczyć zaledwie godzinę niecałą, przypadkiem. :/ Sprawdziłam programy tv w internecie - nic o tym nie ma.

ocenił(a) film na 9
KROPKA

może zgubiła im się taśma(albo zepsuła) z właściwym filmem(tzn tym z programu)

ocenił(a) film na 10
Iw_

to niech im sie częśćiej gubi:P wreszcie puścili coś dobrego:) film jest fantastyczny!

nigred

Wczoraj około północy puścili pasek z informacją i myśleli, że wszyscy to zauważą. Ja na szczęście zauważyłam :)). Ach, cudowny film, cudowna Kate i cudowny Alan!!! 10 bezapelacyjnie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
fenix

Zaczęło się o 14.45 pasek widziałam szczęśliwym zbiegiem okoliczności rano. Oczywiście w telegazecie nic nie było. W programach internetowych też nie, dopiero później na stronie polsatu. Eh ta zmiana czasu;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Karola

Polsat ma tendencje do powtorek wiec pozostaje cierpliwie sprawdzac program najlepiej na stronie polsatu.

dagus90

puścili ten film, bo mieli transmitować finał europejskiej ligi siatkówki, ale że Skra grała o trzecie miejsce, a ten mecz był wcześniej, więc musieli czymś ramówkę zapełnić. Mam szczęście, ze oglądałam mecz, bo wtedy pojawił się pasek, że zmieniają program i mogłam obejrzeć ten film.

ocenił(a) film na 8
Lady_From_Burton_World

Ja dzisiaj również przez przypadek włączyłam na polsat o 15 i byłam mile zaskoczona-wreszcie puścili coś normalnego.
Film strasznie mi się podobał :) Tak samo zresztą jak "Duma i uprzedzenie".Lubię takie klimaty,a w dodatku świetna obsada :) I uważam jednak,że lepsze są filmy na podstawie książek Jane Austen,niż na odwrót.Książki ciut za nudne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones