PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166}

Rozważna i romantyczna

Sense and Sensibility
7,3 59 873
oceny
7,3 10 1 59873
7,0 10
ocen krytyków
Rozważna i romantyczna
powrót do forum filmu Rozważna i romantyczna

Kto ma ten filmik ?

użytkownik usunięty

Witam ! Mam pytanko do wszystkich czytających : Kto ma ten filmik(z polskimi napisami, lektorem - czymkolwiek :)) i się wymieni ? Zależy mi :) Proszę, piszcie : katie.celt@buziaczek.pl
Będę wdzięczna ! Pozdrawiam !

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

ja bym prosiła:) email: doncia32@wp.pl z gory dzieki wielkie;*

ocenił(a) film na 10

bardzo chetnie sie wymienie, ale co chcesz za to otrzymac? moj adres to joghurt_white@vp.pl

A masz ten filmik? Mozesz mi go jakoś przesłać? Bardoz bym chciała go oglądnąć!
Prosze o kontakt.
panna.poetka@gazeta.pl

ocenił(a) film na 9

Bardzo proszę o ten film! Nigdzie nie mogę go znaleźć wśród torrentów w internecie, a okropnie mi zależy. Mogę się wymienić na "Dumę i uprzedzenie" z polskimi napisami lub inny film, który mam.
mój email: na_krawedzi_swiata@wp.pl

Hm... Ja już go obejrzałam.
Macie wypożyczalnie w swoim miescie?
Najlepiej Beverly hills- dość znana siec.
Zdobedziecie ten film bez problemu.

Kaliope

uwierz mi, gdybym miala jakas wypozyczalnie na swoim malym zadupiu, chetnie bym z niej korzystala:)

ocenił(a) film na 9
Kaliope

tu nie chodzi o obejrzenie, bo ja film już widziałam. ja najzwyczajniej w świecie chcę go mieć w domu, żeby móc obejrzeć, gdy tylko przyjdzie na to ochota, a na oryginalne dvd mnie nie stać.

Olwen

uch. z oryginalnym dvd sie nie spotkałam, choć powinna byc...
wiem. znam te i owe bóle obejrzenia sobie Alana w dowolnej chwili...
no ale co może nas pocieszy będzie w Tv 16 września, jak nas tu poinformowano :)

ocenił(a) film na 10

czesc! ja rowniez bartdzo bym go chciala obejrzec. moze mi go ktos przeslac? moge sie rowniez wymienic. viza89v@op.pl

ocenił(a) film na 9
viza89v

Ja również chętnie się wymienię. U mnie w wypożyczalni nie ma tego filmu (niestety). Jeżeli ktoś jest zaineresowany wymianą to proszę o maila na adres : saphira182@wp.pl

Saphira

mam i mogę się wymienic:) zainteresowani proszę doncia32@wp.pl pisac:d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones