PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166}

Rozważna i romantyczna

Sense and Sensibility
7,3 59 873
oceny
7,3 10 1 59873
7,0 10
ocen krytyków
Rozważna i romantyczna
powrót do forum filmu Rozważna i romantyczna

kiedy pierwszy raz obejrzałam ten film dobrych parę lat temu, nie zwróciłam większej uwagi na pana Palmera, skupiając się oczywiście na pułkowniku Brandonie! obejrzałam jednak ten film niedawno i nie mogłam wyjść ze zdumienia, ze gra tam dr House! i jest niesamowity! pan Palmer z powieści i pan Palmer z filmu to te same postaci! brawo dla Laurie za świetną kreację!

Fryndzel

zgadzam się z tą opinią dr House był super :D

ocenił(a) film na 6
Fryndzel

zgadzam się... na począrku dziwnie mi się na niego patrzyło (taki młody), ale postać była bardzo ciekawa i mnie troche śmieszyła

ocenił(a) film na 10
Fryndzel

Nic dodać, nic ująć. Wszystkie książki Jane Austen przeczytałam i lubię do nich wracać a także filmy na podstawie Jej powieści mogłabym oglądać zawsze jak tylko nadarzy się okazja. Oczywiście dołączam się do bram odnośnie roli dr Hause jako pan Palmer. Był i jest niesamowity w swoich rolach.

Halinag

Kiedy nie kojarzy mi się z rolą pana Malutkiego, który został ojcem myszy, to patrzę na jego grę z przyjemnością.

Fryndzel

Jest idealny. Tak sobie wyobrażałam pana Palmera, gdy czytałam książkę.
Wręcz niezastąpiony. xD

ocenił(a) film na 9
Fryndzel

Hugh Laurie grał rewelacyjnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones