PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166}

Rozważna i romantyczna

Sense and Sensibility
7,3 59 873
oceny
7,3 10 1 59873
7,0 10
ocen krytyków
Rozważna i romantyczna
powrót do forum filmu Rozważna i romantyczna

Nic Was nie rusza?

ocenił(a) film na 4

Wielbicielki tego filmu? Bo wiem, że i tu przebiega linia podziału; po jednej stronie są wielbicielki "Rozważnej i romantycznej" z 2008 i "Dumy i uprzedzenie" z 1995, a po przeciwnej zwolenniczki "Rozważnej i romantycznej" z 1996 i "Dumy i uprzedzenie" z 2005. Ale postaram się was pobudzić. Otóż; ten film mi się mniej podoba zarówno bez powodu, tzn. jako sam film, akcja, dialogi, kostiumy, itp., jak i z konkretnego powodu. Mianowicie (ale to mi chyba skasują, a przed tym napadną na mnie kobitki) w tym filmie wszystkie kobiety są stare (takie mam wrażenie), jakieś babcie się pętają po ekranie, nawet nie wiem która mama, a która córka. Krótko mówiąc, nie chciałbym mieć z nimi nic do czynienia. A w wersji BBC z 2008 nawet pani Dashwood jest jeszcze całkiem tego. Nie mówiąc już o córkach. A z nich oczywiście Elinor. Nie dosyć, że ładna to jeszcze mądra. Gdzie są takie? Ja jestem też ładny i mądry (tak uważam), ale takiej jeszcze w życiu nie spotkałem :)

Witek_9

ja oglądałam rozważną i romantyczną tylko z 1995 i dumę i uprzedzenie z 2005 i oba to moje ulubione filmy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones