PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166}

Rozważna i romantyczna

Sense and Sensibility
7,3 59 873
oceny
7,3 10 1 59873
7,0 10
ocen krytyków
Rozważna i romantyczna
powrót do forum filmu Rozważna i romantyczna

Płk. Brandon

ocenił(a) film na 10

Dzisiaj obejrzałam jush po raz kolejny ten film...Uwielbiam angielskie filmy , mają taki swój klimacik i zawsze chociaż szczypte humoru... W "Rozważnej i Romantycznej" najbardziej wyróżniał się oczywiscie Alan Rickman w roli samotnego i nieco zamkniętego w sobie pułkownika w sile wieku , którego w młodości brutalnie rozdzielono z ukochaną ( i do tej pory pozostała mu rana w sercu). Nie rozumiem jak Marianna mogła go odrzucić dla tego Willoughby'ego!? A teraz o innych : wg. mnie to jedna z najlepszych ról Grant'a, który wcielił się w postać honorowego i odpowiedzialnego Edwarda , który jest gotowy wyrzec się swojej miłości aby spełnic obietnicę. Emma Thomson i Kate Winslet tesh ładnie zagrały ,a le wg. mnie to były troche "za stare" jak na te role...Romantyczna powinna mieć max 20 lat...ale w sumie ładnie wyszło i film naprawde warto zobaczyć!!!!!!!

użytkownik usunięty
Rybka

Wiek
W książce obie siostry są młodsze - Marianna ma 17, a Eleonora trochę więcej. W filmie jednak obie bohaterki swiadomie uczyniono starszymi - pamiętam informacje z jakiegoś artykułu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones