PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166}

Rozważna i romantyczna

Sense and Sensibility
7,3 59 806
ocen
7,3 10 1 59806
7,0 10
ocen krytyków
Rozważna i romantyczna
powrót do forum filmu Rozważna i romantyczna

Uwielbiam ten film! Jest według mnie po prostu cudowny...

Ale najbardziej zachwycił mnie Alan Rickman, który grał niesamowicie. Pokozał pułkownika Brandona w tak fantastyczny sposób...

amenka

Dla mnie to także zdecydowanie jedna z najlepszych postaci w filmie, jeśli nie najlepsza :)

amenka

Prawda Alan świetnie sprawdził sie jako Płk Brandon... i ten jego głos;)

Madame

Tak ten głos przejdzie do historii kina ;p

amenka

Widzę, że nie jestem jedyna :P Rickman w roli Brandon wypadł genialnie.

Viconia_Lolth

*Brandona ;P

ocenił(a) film na 10
amenka

nie będe się wyłamywac, Rickaman rewelacja. Az chciałabym natrafic na takiego porucznika Brandona. Film oczywiście tez super, z reszta obsada mówi sama za siebie. Goraco polecam wszytskim, tym romatycznym i rozwaznym, ale także tym o kamiennym sercu

Chmurzasta

Film świetny, a Alan jeszcze lepszy:D Inne jego kreacje filmowe też są zdumiewające...

juppii

W pełni się zgadzam. Film po prostu dobry, a Alan jeszcze lepszy. W każdym razie, prezentuje się dużo lepiej w roli Christophera Brandona niż ten aktor w produkcji BBC.

ocenił(a) film na 9
Ann_Katerine

Też uważam, że grał po prostu cudnie. Na uwage zasługuje również Gemma Jones w roli pani Dashwood, ale tak naprawdę lubię każdą z postaci tego filmu na swój sposób i aktorzy bardzo dobrze je zagrali. Wspaniała powieśc i wcale nie gorszy film.

ocenił(a) film na 9
sonnchen

Według mnie pułkownik Brandon to najciekawsza postać czytając książkę życzyłam mu jak najlepiej choć myślałam że w końcu Elinor za niego wyjdzie. A film... zwykle gdy oglądałam ekranizacje przeczytanych przeze mnie ksiązek czułam spory niedosyt, ale nie tym razem. Cudowny!

_edziulka_

Cóż, książka podobała mi się bardziej niż film, ale mimo to uważam go za bardzo udany, a płk Brandon, nie wyobrażam sobie, by mógł go zagrać ktoś inny niż Rickman :) Świetna postać w książce i tak samo świetnie zagrana.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
The_Carnival_Is_Over

również uważam że Alan jest w filmie najlepszy. Idealnie zagrał Brandona, na miejscu Marianny z miejsca bym go brała ;) a aktor cudowny i ten jego głos... Uwielbiam

użytkownik usunięty
Lady_Joy

Ideał faceta i kapitalny aktor! od początku mu kibicowałam, każda scena z Brandonem w jego wykonaniu to perełka:)

ocenił(a) film na 10

absolutna perełka, którą ogląda się z wielką przyjemnością! :)

ocenił(a) film na 9
Lady_Joy

widzę, że nie tylko ja miałam takie odczucia w stosunku do Rickmana. Za rolę w "Rozważnej..." należą mu sie oklaski na stojąco. :) Specjalnie dla niego oglądałam ten film po raz drugi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones