PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481301}

Rumba

6,4 1 180
ocen
6,4 10 1 1180
7,3 3
oceny krytyków
Rumba
powrót do forum filmu Rumba

Mnie sie film podobał ale jej nie.Dla mnie sympatyczny dla Niej nudny jak flaki z olejem.Ja się śmiałem,Ona nie.
Wniosek taki,że niektórych ten film zauroczy ale wiekszość będzie go omijać szerokim łukiem.Warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 6
lutek

Mysle, ze warto zaryzykowac zeby ten film zobaczyc. Nie jest to typowe kino, nie ma wartkiej akcji ale jesli ktos lubi nietypowe kino to jest to film dla niego. W sumie tak naprawde przec caly film nie wiemy czego jeszcze mozemy sie spodziewac. Bohaterowie nie zachowuja sie wg schematow wystepujacych w zyciu i w tym tez caly urok filmu.

ocenił(a) film na 7
teresab

świetny film, oryginalny, słoneczny, nietuzinnkowy i wywołujący uśmiech, taki ciepły :)
"Bohaterowie nie zachowuja sie wg schematow wystepujacych w życiu i w tym tez caly urok filmu. " właśnie. w moim kinie na seansie śmiały sie całe 4 osoby, które przyszły ;)

ocenił(a) film na 7
teresab

świetny film, oryginalny, słoneczny, nietuzinnkowy i wywołujący uśmiech, taki ciepły :)
"Bohaterowie nie zachowuja sie wg schematow wystepujacych w życiu i w tym tez caly urok filmu. " właśnie. w moim kinie na seansie śmiały sie całe 4 osoby, które przyszły ;)

ocenił(a) film na 7
lutek

To zły znak, ale życzę powodzenia.

kangur_msc_CM

zmień dziewczynę;p

ocenił(a) film na 7
maja2111

Chyba nie ja :p

kangur_msc_CM

Oj faktycznie mój błąd:)

lutek

zmień dziewczynę;p

maja2111

Łatwo powiedzieć.

lutek

Jak to jest ta z tego avatara to nie zmieniaj!

PreZmyK

Dzięki też tak sądzę.

ocenił(a) film na 6
lutek

I , po czasie, która rada okazała się bardziej przydatna? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones