PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655844}

Sąsiedzi

Neighbors
6,1 122 505
ocen
6,1 10 1 122505
6,4 19
ocen krytyków
Sąsiedzi
powrót do forum filmu Sąsiedzi

Do seansu podchodziłem z dystansem. Czytałem wcześniej krytyczne recenzje. Film jednak poza
brakiem oryginalności szczerze mnie ubawił. Widać, że twórcy chcieli w tych 90 minutach zawrzeć
jak najwięcej gagów, przez co zabrakło trochę treści...Wrażenie jednak pozytywne. Jedna z
lepszych komedii ostatnich lat, szkoda, że ich tak mało.

ocenił(a) film na 5
siLk_2

Co prawda nie mam dzieci ale przyznaję że to maleństwo jest totalnie rozbrajające i słodkie... do tego stopnia, że mi się odezwał instynkt "tacierzyński";) Zdecydowanie najlepszy "element" filmu który akurat mi się średnio podobał, ale to jak zwykle kwestia gustu.

ocenił(a) film na 8
tokarz85

Mnie ubawił nie tyle sam szkrab, co relacja pary rodziców. Sam wiem, że dzieci to gwałtowne ograniczenie czasu dla siebie, więc wiele żartów w tym temacie mnie ubawiło.

ocenił(a) film na 5
siLk_2

No generalnie ten film chyba był właśnie skierowany do takich osób jak Ty. Prawdopodobnie dlatego mi średnio przypadł do gustu chociaż oczywiście rozumiem sam "przekaz" tego filmu;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones