PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655844}

Sąsiedzi

Neighbors
6,1 122 505
ocen
6,1 10 1 122505
6,4 19
ocen krytyków
Sąsiedzi
powrót do forum filmu Sąsiedzi

Zac Efron talentu nie ma za grosz, totalne drewno , to jedyny chyba film jaki oglądałam z tym
aktorem. Strasznie się usmiałam z tego dowcipu z poduszkami, kiedy Seth wyleciał w pracy w
powietrze, genialne to było. Poza tym komedia raczej przeciętna, ale obejrzeć można.

PurpleAngel

Bardzo to inteligentne, oceniać czyjąś grę aktorską na podstawie "jedynego chyba filmu z tym aktorem"...

martlaa

Zac Efron nie jest znany z dobrej gry aktorskiej, tylko z raczej dyskusyjnego podobno dobrego wyglądu. Za szybko wyciagasz wnioski na temat czyjejś inteligencji. Dla twojej informacji, nie przepadam ani za tym aktorem, ani za jego pretensjonalnym stylem gry a to forum służy właśnie do wyrażania opinii zarówno na temat filmów , jak i aktorów, którzy w nich grają.

PurpleAngel

Oczywiście, że tak. Ja też za nim nie przepadam, ale uważam, że po obejrzeniu jednego filmu z obojętnie jakim aktorem nikt z nas nie jest na tyle alfą i omegą, by wiedzieć zaraz jakim ktoś jest aktorem.

ocenił(a) film na 3
martlaa

Film slaby gra slaba humor do d..y,a jakis aktorzyna?najlepszy w filmie(sarkazm)to dziecko juz sie nie nauczy grac.

martlaa

Po obejrzeniu jednego filmu z daną osobą można jednak ocenić czy ma ona to przysłowiowe coś. Efron zdecydowanie tego czegoś nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones