PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30940}

Słodkie życie

La dolce vita
7,9 20 231
ocen
7,9 10 1 20231
8,2 33
oceny krytyków
Słodkie życie
powrót do forum filmu Słodkie życie

Dlaczego na Filmwebie ostatnio masowo zamieniamy oryginalne plakaty starszych filmów, które nierzadko same w sobie stanowiły małe dzieła sztuki, na niesmaczne i wtórne współczesne okładki budżetowych wydań DVD?

aaktt

Również zaobserwowałam zjawisko zmiany plakatów filmowych na okładki DVD i jestem tym niemile zaskoczona, bo jest dokładnie tak jak piszesz - często plakat to małe dzieło sztuki. Zaczynam się zastanawiać czy to nie jakaś kryptoreklama... Ostatnio zmienili sporo plakatów z filmów Bergmana na okładki DVD a na środku wyeksponowane logo dystrybutora... Nawet porzucając podejrzenie ukrytej działalności reklamowej opisane zjawisko jest dość dziwne, bo z tego co pamiętam weryfikatorzy nawoływali do umieszczania plakatów kinowych a nie okładek DVD.. Skąd nagła zmiana?

ocenił(a) film na 7
aaktt

o ile mi wiadomo, wiele plakatów zostało zamienionych na te, które wyszły spod ręki polskich twórców, Zatem czy ja wiem czy to tak źle?

peirsol

Ten temat był założony w chwili kiedy zamiast plakatu filmowego na stronie widniała okładka DVD... Ja również sądzę, że umieszczanie polskich plakatów winno być standardem na tym portalu, w końcu Polska Szkoła Plakatu Filmowego to coś nietuzinkowego i unikatowego z czego powinniśmy być dumni. Umieszczanie okładek DVD winno być ostatecznością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones