PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1144}
6,0 16 033
oceny
6,0 10 1 16033
4,6 8
ocen krytyków
Słodko gorzki
powrót do forum filmu Słodko gorzki

Ja nie wiem o co tu chodzi. Jacyś ludzie dostali paranoi na punkcie tego gościa i "widzieli" go nawet tam, gdzie go nie było! Nawet krytykują rolę, której nie ma! (nawet nie będę komentował poziomu intelektualnego takich "znafców"). On o tym mówił w jakiejś audycji radiowej, że nie wie skąd w ogóle taka informacja się wzięła, myślę, że dobrze by było jakby Filmweb to skorygował

ocenił(a) film na 6
hobasters

Kolego, tutaj to jeszcze nic!
Wejdź na forum filmu "Na układy nie ma rady" - tam ci kolesie to już w ogóle odjechali psychicznie na punkcie tego scenarzysty!
Cały czas o nim piszą , widzą go w każdym, komu film się podoba, piszą do ludzi nazywając ich "Piotrem", kabaret taki, że niektóre telewizyjne wysiadają
Czaja to, Czaja tamto, Czaja tu, Czaja tam, nie wiem kim jest ten pan, ale naprawdę kilku ludziom na jego punkcie palma odbiła kompletna, bo piszą o nim każdego dnia

waqwant

Ej, rzeczywiście! Ale na forum Kac Wawy to samo! Codziennie ktoś tam się podpisuje pod wpisami atakującymi ten film!
Paranoja to chyba za mało powiedziane w tym przypadku. Nie doceniłem psychola, bo to naprawdę wybitny przypadek psychozy hehe

ocenił(a) film na 6
hobasters

K... przecież od premiery Kaca minęło już ponad 10 lat!!! Ja p... trzeba być konkretnie jeb...tym, żeby codziennie film hejtować tyle lat

waqwant

Od premiery "Na układy" też prawie 6, a koleś codziennie co rano szkaluje tego scenarzystę

ocenił(a) film na 7
hobasters

Pewnie wzięło się to stąd, że na stronie FILMPOLSKI.PL, traktowanej jak wyrocznia, bo "oficjalnej", prowadzonej przez łódzką Filmówkę, napisane jest, że w tym filmie grał. A przecież zwyczajnie mogą się mylić, coś źle wpisać. Sam znalazłem tam błąd w obsadzie, napisałem do nich i poprawili.

tomek_spolski

Bardzo możliwe. Ale możliwe że istnieje też ktoś o tym samym nazwisku co grał w tym filmie i połączono dwie osoby w jedną. Kilka razy trafiłem na takie przypadki. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
hobasters

Trudno powiedzieć, ktoś się musiał pomylić. W napisach końcowych jest Piotr Czaja (jako, obok wielu innych nazwisk, wampir, a według strony filmpolski.pl - "wampir w klubie"). Wampirami są też m.in. Linda, Paweł Edelman, Pasikowski, Tomek Lipiński.

Nie ma też innego Piotra Czai na FILMPOLSKI.PL

tomek_spolski

To się pomylili, bo on dokładnie powiedział, jak się o to dopytywali (o ile dobrze pamiętam Andrzej Sołtysik był jednym z prowadzących), że nie grał w tym filmie i nie wie skąd to się wzięło. A tego innego może nie dali jako osobnej osoby, bo pomyśleli, że to ten sam. Widocznie musiał to być jakiś statysta o tym samym nazwisku, co nigdzie indziej nie grał i połączyli to w jedno, bo na pierwszy rzut oka mogło się wydawać logiczne

hobasters

tylko tak sie składa że w 24 minucie właśnie pan Czaja jak i Pasikowski w jakże niepotrzebnej scenie wchodzą do klubu. Czemu? Pewnie pomysł Czai hehe. Może namówił reżysera, że smaczki w stylu Tarantiny i jego obecności we własnych produkcjach będą równie intrygujące w polskim kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones