PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834315}

Sekretna obsesja

Secret Obsession
4,8 18 136
ocen
4,8 10 1 18136
Sekretna obsesja
powrót do forum filmu Sekretna obsesja

Serio facet zamiast rzucać mięsem i robić za dyma lub ryczeć w niebogłosy bo
jego żona miała wypadek to sobie po prostu zasypia w poczekalni :D A ona co wraca sobie do meza ktorego nie kojarzy wcale teraz jest dla niej obcym facetem :D Ladne zdjecie filmu ale nic poza tym co chwila mozna wylapac nielogiczność i bezsens a no i najważniejsze żadnego budowania napięcia od razu z grubej rury a potem mamy film taki se lekki familijny dramat :D A no i detektyw który buja się jak nie wiadomo kto i nagle znajduje ciala jej rodzicow :D Ja nie mam pojęcia jak działają detektywi w Stanach ale nikogo nie informuje nie bierze wsparcia tylko się bawi w chuck norrisa :D A no i pan rezyser no ladny faceta a Brenda to śliczna dziewczyna ale zamiast dodawac te pseudo erotyczne wstawi to moze odrazu P*rnola nagrać na pewno to się spodoba ludziom :D A no i aktorka znana głównie z seriali Disneya :D

ocenił(a) film na 3
BartoszZwyczajny

Podpisuje się pod tym i dodam od siebie. Od kiedy lekarz obiecuje poprawę stanu zdrowia (zwłaszcza w tak niewiadomej sprawie jak wylew krwi do mózgu), pielęgniarka, która powiedziała o wylewie i zamiast rokowania typu nie wiadomo co z nią będzie, proszę czekać to mówi, że straci pamięć.. WTF?! Bardziej prawdopodobny scenariusz to śmierć ale pielęgniarka jest jasnowidzem :) on wchodzi do niej po operacji a ona nie jest zaintubowana. Itd.. itd.. itd

ocenił(a) film na 6
luna95tyk

A no i skoro miała albumy ze zdjęciami czemu sie nie skapnal ze to nie jej maz :D Skoro Russell jest z boku na każdym zdjęciu z resztą głupszego imienia chyba nie wymyślili :D A ta wstawka z tym jak się bawią w szpitalu na wózku byłby zabawne gdyby nie fakt ze w ogole nie powinno tam jej być :D No i I wiadomo główna aktorka dorosła kobieta ale jej mimika świetnie pasowała do nie ma to jak statek nie wiem moze to moje odczucie bo sie naogladalem :D No i jak się widzi ja za kółkiem albo z gnatem to wybacz ale taki cringe mnie łapie :D A tak z innej beczki to film jak ogladalem to wylapalem pare gatunków na raz familijny/romantyczny/komediowy/akcja/ :D jak widać Netflix na początku filmu to boje sie juz ogladac serio taki odchody produkują ostatnio :D Film powinni pokazac jak sie nie powinno nagrywać filmu w szkole filmowej :D

ocenił(a) film na 3
BartoszZwyczajny

Zdecydowanie nie warto oglądać filmów 13+ na Netflixie :D tak ona też mi się kojarzy z Disney Channel

BartoszZwyczajny

Wiesz, niektórzy ludzie potrafią bardzo dobrze panować nad emocjami, zwłaszcza psychopaci(do których prawdopodobnie zaliczał się główny złol filmu). Tym bardziej że on nawet planował ją zabić, a skoro tak to musiał być na tyle z tym pogodzony by móc zasnąć w szpitalu ;).
Skoro Jennifer myślała że jej rodzice nie żyją to jej (pseudo)mąż był jedynym jej oparciem. Z czasem dowiedziała się że nawet z przyjaciółmi nie ma kontaktu. Musiałaby zamieszkać sama w domu rodziców lub... wprowadzić się do "męża", którego może i ledwo zna ale któremu na niej zależy i mógłby się nią(słabą, wymagającą opieki po wypadku) zająć. W dodatku zdążyła go polubić czemu miała służyć też skrytykowana scena w zabawy szpitalu. On chciał ją zmanipulować, nabrać że jest kochającym mężem. Gdyby po prostu powiedział "hej, ożeniłem się z Tobą" to by nie wystarczyło, każdy by tak zrobił. A człowiek po tak dużej traumie jest skłonny do ulegania takim zagrywkom.
Ja też nie wiem jak działają detektywi w USA. Sądząc po wieeelu filmach maja duża swobodę działania lub pracują po godzinach wykorzystując pozycję. Na przykład tatuatorowi pokazał odznakę dyskretnie jak gdyby sygnalizował "w razie czego jestem z policji, lepiej żebyś współpracował". Nie wiem, może filmowa klisza a może jest w tym trochę realizmu.
Jeżeli chodzi o album to poprawcie mnie jeśli się mylę ale... czy on go nie przerobił? Na większości zdjęć z Jennifer był on, protagonistka domyśliła się że coś jest nie tak kiedy na zdjęciu w lustrze zobaczyła odbicie innej głowy. Potem, w komputerze znalazła oryginalne zdjęcia z jej prawdziwym mężem i pozowane zdjęcia jej oprawcy.
Żeby nie było, zgadzam się z tym że w filmie jest wiele nielogiczności, ale pewne rzeczy trzeba sprostować dla ścisłości ;).

BartoszZwyczajny

Nie zrozumiałeś film. Detektyw pozostaje sam jako symbol. Nie bez przyczyny tak się zachowuje.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 8
BartoszZwyczajny

To jest bardziej Twój problem, że widzisz Brendę tylko w serialach Disney'a. Za dużo bajeczek żeś się naoglądał, a później piszesz bardziej zwyczajne komentarze od Twojego pseudonimu. Smutne.

BartoszZwyczajny

Ja myślę że to dobrze że dali jej szansę na jakąś poważniejszą rolę. Też pamiętam ją z produkcji Disney'a(i również z jej powodu obejrzałem film ;D) ale kurcze, nie można być więźniem jednej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones