PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834315}

Sekretna obsesja

Secret Obsession
4,8 18 132
oceny
4,8 10 1 18132
Sekretna obsesja
powrót do forum filmu Sekretna obsesja

Co to był za film!

ocenił(a) film na 1

Główna bohaterka nie może na początku odpalić odpalonego już auta, zabójca woli ciągnąć auto na lince holowniczej niż zabić ją przez okno (wcześniej rozbite) w aucie, owoce gniją później niż zwłoki, zdziwienie, że odpala się zapalniczka, pan świadek, któremu poświecono tyle uwagi ginie dla zasady, mimo że ten który potrącił główną bohaterkę żyje sobie w spokoju dalej. Nadal w sumie nie rozszyfrowałam kogo był ten dom, skoro wiele wskazuje na to, że tam przebyli swoją noc poślubną. Ktoś pomoże? Film komediowy z elementami tragedii, głównie montażowej.

uljanowna

Dom należał do rodziny porywacza.

ocenił(a) film na 2
evelens

Skoro należał do domu porywacza to dlaczego ona ma stamtąd ulokowane wspomnienia z mężem? Jeśli chodzi o rozkład owoców i ludzi to akurat jestem w stanie uwierzyć, że woskowe i pryskane owoce mogą stać i stać :D

ocenił(a) film na 1
siasiarzyna

W punkt:) Komedia w stylu Tommy’ego Wiseau.

uljanowna

I to, jak leży w szpitalu. Jedno oko podbite, a na drugim pełny make-up.

ocenił(a) film na 1
uljanowna

I jeszcze... jak ona uciekła z tej kabiny WC??!!

ocenił(a) film na 5
DariuszRtk

Komórka która się nie rozładowała przez wiele tygodni...

ocenił(a) film na 5
uljanowna

Mnie zadziwiło to, dlaczego ona nie mogła się wyswobodzic ze sznurka który On zawiązał? Przeciez zrobiłaby to szybciej niż podniesienie z podłogi zapalniczki. Po drugie, dlaczego nuderzajac go w głowę zostawiła go nic z nim nie robiąc? Pasmo żenady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones