PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=321622}

Sen Kasandry

Cassandra's Dream
6,7 36 556
ocen
6,7 10 1 36556
5,7 18
ocen krytyków
Sen Kasandry
powrót do forum filmu Sen Kasandry

Śmieszne

ocenił(a) film na 5

Najbardziej rozwala mnie tekst na plakacie: "najlepszy film Allena". Nie mogę się tam
doczytać, co za idiota puścił taki tekst publicznie w obieg, i który na dodatek zacytowano na
plakacie filmu. Porażka, po prostu porażka sądzić coś takiego, chyba ten koleś(babka) nie
oglądała żadnego innego filmu Allena. Film uważam chyba za najgorszy, jaki oglądałam, a
obejrzałam jak do tej pory 11 jego filmów.

ocenił(a) film na 5
jurata

Aha, już widzę. "Reel Film".

ocenił(a) film na 6
jurata

Mam podobna skalę porównawczą (kilkanaście filmów) i podobne zdanie
na temat tego "dzieła" :-)

ocenił(a) film na 7
jurata

lepsze to niż kopiowanie przez ostatnie pare lat siebie samego, powoli juz to sie robi nudne

ocenił(a) film na 3
jurata

Nie trawię tych pseudo inteligenckich wypocin seksualno-maniakalnego kurdupla - 3/10 !!! ale jeden, muszę przyznać, zrobił rewelacyjny - ''Blue Jasmine''

ocenił(a) film na 9
jurata

Widziałem wiele słabszych filmów Allena od tego. Jak dla mnie to prawie arcydzieło. Jednak nie jest to najlepszy jego film.

ocenił(a) film na 9
Peter2013

Ja tez uwazam ze sa gorsze filmy Allena, ten jest swietny...ale to kwestia gustu, moze po prostu lubie taka tematyke i dramato-thrillery. "Wszystko gra" bardziej mi sie podobal choc porusza podobna sfere. Ae "Sen Kasandry" szczerze polecam!

jurata

Ten tekst pojawia się na wielu plakatach do filmów Allena. To chyba jakaś tradycja.

ocenił(a) film na 8
jurata

Wg. mnie faktycznie jest to najlepszy film Allena, przynajmniej mi się najbardziej podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones