PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=321622}

Sen Kasandry

Cassandra's Dream
6,7 36 557
ocen
6,7 10 1 36557
5,7 18
ocen krytyków
Sen Kasandry
powrót do forum filmu Sen Kasandry

7/10

ocenił(a) film na 7

Jestem rozczarowany ale pozytywnie. Ostatnio tyle gniotow z wysokimi ocenami ogladalem , ze nie nastawialem sie na nic,
wiec wielkim zdziwieniem bylo kiedy film z kazda minuta ogladalo sie coraz przyjemniej bez patrzenia na zegarek. Sam film
pokazuje istotna rzecz ktora odroznia nas od zwierzat czyli sumienie.

ocenił(a) film na 7
BriT

W takim razie zobacz film Woody'ego "Match Point". Podobny.

ocenił(a) film na 6
kokosowedropsy

a ja troszkę się rozczarowałam, myślałam,że będzie ciut mniej oczywisty. Filmy Allena są dość specyficzne i moim zdaniem nie dla każdego, ten pośród innych które widziałam oceniam co najwyżej 6/10.

ocenił(a) film na 7
qqlecka

Wydaje mi się, że lepiej sprawdza się w komediach. Zawsze czymś zaskoczy i nie są to żarty typu "american pie". Jednak nad wątkami kryminalnymi mógłby trochę popracować, żeby zaskoczyć.

ocenił(a) film na 6
kokosowedropsy

zgadzam się w 100%, to miałam na myśli,tylko źle to sprecyzowałam :)

ocenił(a) film na 7
kokosowedropsy

Dzieki moze jeszcze dzisiaj go zobacze

BriT

Nie chcę się czepiać, ale nie można być pozytywnie rozczarowanym. Tylko tyle.

ocenił(a) film na 7
BriT

Możliwy SPOILER

Ciekawy, ale po tym gdy wykonali robotę, przeczułem jak skończy się film.

ocenił(a) film na 5
BriT

Ja również jestem mega rozczarowany ale negatywnie. Po tekstach tego typu: "najlepszy film Allena" i w ogóle po opisie (plus dwóch świetnych aktorów których lubie), spodziewałem się czegoś przynajmniej bardzo dobrego, tymczasem oglądam i nie wierzę. Bardzo przewidywalna końcówka i w ogóle. Można obejrzeć z nudów ale to jeden z najgorszych filmów Woody Allena. Typowy średniak - 5/10.
P.S. Ktoś Ci polecał "Match point". Jeśli nie widziałeś to obejrzyj bo bije ten film "na łeb, na szyję". ;)

ocenił(a) film na 9
MartiniKS

Owszem "Match point" jest świetnym filmem, ale moim zdaniem "Sen Kasandry" mu nie ustępuje. Nie ma tutaj jakichś znanych aktorów tak jak w "Match point", ale film jest rewelacyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones