PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=321622}

Sen Kasandry

Cassandra's Dream
6,7 36 557
ocen
6,7 10 1 36557
5,7 18
ocen krytyków
Sen Kasandry
powrót do forum filmu Sen Kasandry

Odradzam ten nudny film bez jakiegoś konkretnego sensu i puenty. Zmarnowane 1,5 h poszło się...

użytkownik usunięty
quriozum

Również odradzam.

ocenił(a) film na 7
quriozum

Po filmach, które oglądałeś widać, że ten cię nie zachwycił. Colombiana 10/10 ??? Żart???

ocenił(a) film na 3
gollas

filmów widziałem wiele, dlatego moja ocena jest bynajmniej obiektywna

quriozum

''moja ocena jest bynajmniej obiektywna''. Nie wiem co to oznacza (czy chodziło Ci o fakt, że widziałeś wiele filmów i dlatego Twoja ocena jest subiektywna - co nie ma sensu jako zdanie, czy też po prostu popełniłeś błąd językowy, a do tego napisałeś jeszcze większe głupstwo, twierdząc, że duża ilość filmów oznacza, iż oceniasz obiektywnie). W każdym razie film mnie nie zachwycił jak na Allena, ale to solidny warsztat z dużymi nazwiskami w tle. Historia wciągająca, trochę banalnie spointowana jak na tą klasę reżysera.

ocenił(a) film na 3
saferdrunk

popełniłem niewybaczalny błąd językowy ale nie wiem w którym miejscu:P

ocenił(a) film na 8
quriozum

w tym miejscu, że nie rozróżniasz słów "obiektywny" i "subiektywny"... Twoja ocena (albo kogokolwiek innego) nie może być obiektywna, bo to TWOJA subiektywna ocena... Poucz się jeszcze

ocenił(a) film na 6
ogooreck

Ważniejsze jest, że nie rozróżnia słowa, którego zapewne chciał użyć, czyli "przynajmniej" od "bynajmniej", które oznacza ni mniej, ni więcej, tylko: "wcale, w najmniejszym stopniu, w żadnym razie".
A sam film faktycznie nie zachwyca.

quriozum

hmm... to tylko ja widzę w tym filmie sens i puentę ?

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 5

kiepski i nudny. Colinek facetem bez jaj?- zal. Puenta rodem dla dzieci z przedszkola nie rob złych rzeczy, bo cie spotka kara. zakonczenie strasznie banalne, wygląda jakby brakowało woodemu pomyslu na zakonczenie. odradzam

ocenił(a) film na 5
gemoxx

w ogóle strasznie przewidywalny i koszmarnie się dłuży...

creep_

Ty też jesteś typowo przewidywalna.
I koszmarny to jest twój post.

ocenił(a) film na 5
quriozum

Racja. Całkiem dobry pomysł na fabułę, ale bardzo nieumiejętna realizacja. Cały Allen...

ocenił(a) film na 3
quriozum

Przychylam się, film spieprzony realizacyjnie

ocenił(a) film na 5
quriozum

zgadzam się - niezbyt warto go obejrzeć.

ocenił(a) film na 1
quriozum

Ja się zorientowałem gdzieś tak po 30 minutach, więc mniej czasu zmarnowałem.
Nie wiem jak ludzie mogą taki wymiociny umysłowe słuchać (mówię o scenariuszu), to tylko mogło się zrodzić w chorym zdemoralizowanym umyśle Alena.

ocenił(a) film na 10
quriozum

idz sie pobaw lalkami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones