PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779211}
6,7 7 306
ocen
6,7 10 1 7306
7,4 33
oceny krytyków
Serce miłości
powrót do forum filmu Serce miłości
ocenił(a) film na 5
lena_777

Mam identyczne przeczucia i też mam nadzieję się mylić.

Domitronic

No i się mylicie.

ocenił(a) film na 5
mooooo88

Był jakiś pokaz przedpremierowy?

Domitronic

W większych miastach w kinach studyjnych odbywają się seanse przedpremierowe, często łączone ze spotkaniem z twórcami; takie odbyło się m.in. w Poznaniu w piątek.

ocenił(a) film na 3
lena_777

ten film to koszmar - z artystycznego punktu widzenia

ocenił(a) film na 3
A_Doinel

ze smutkiem przyznaje racje

ocenił(a) film na 2
lena_777

artystowski paździerz to dobre ujęcie sprawy :/

ocenił(a) film na 3
MarikVao

Nieudane silenie się na artyzm - 3/10!!!

ocenił(a) film na 10
lena_777

to nie jest film dla każdego, to nie jest romantyczna komedia tylko mocny przekaz który z którym widz wychodzi z kina. Mi sie bardzo film podobał i oby takich więcej!!!

ocenił(a) film na 3
podgorna

nie rozumiem dlaczego "każdego" określasz mianem fana komedii romantycznych.

raczej nie szłam z takim założeniem na ten film.

podgorna

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale istnieje coś pomiędzy rakogennymi komediami romantycznymi, a artystowskimi wydmuszkami, które cechuje mniejszy lub większy przerost formy nad treścią. "Serca miłości" nie widziałam, ale intuicja podpowiada mi, że to filmowa ilustracja wywiadu w "WO" z Bartoszek, gdzie stężenie manieryzmu, hipsterki i pozerstwa naprawdę przekracza dopuszczalne normy, a to wszystko utrzymane jest w tonie śmiertelnie poważnym. Histeryczny styl gry Poniedziałka wieńczy to "dzieło" :/

ocenił(a) film na 8
lena_777

widziałem wczoraj i bardzo mi się podobał. co do Bartoszek - ten film to raczej lekka beczka z niej, przedstawia ją raczej jako bardzo napiętą wannabee, nieprzypadkowo w pewnym momencie widzimy ją na imprezce vogue'ingowej - "strike a pose" to motto tego środowiska.
przy okazji, choć pokazuje środowisko bardzo egotyczne, napięte i artytowskie, nie oznacza, że sam film taki jest, przeciwnie - odniosłem wrażenie, że jest w nim dużo luzu, dystansu i specyficznego poczucia humoru. przy okazji jest co najmniej intrygujący w warstwie dźwiękowej i momentami wręcz piękny wizualnie (scena z ciężarówką)

ocenił(a) film na 1
robek_kania

Puszczanie wody z kranu włączenie pralki to według Ciebie sztuka Współczuje

ocenił(a) film na 8
SLawek0902

współczuć należy jedynie tobie. nikt poważny nie zakłada konta tylko po to, żeby wystawić 1 i napisać pozbawiony argumentów komentarz

ocenił(a) film na 1
imponderable

Jak kierujesz do kogoś słowa to kultura wymaga aby zwracając się do kogoś pisać wielką literą. Być może na kulturze i zasadach sienie znasz albo w domu nie nauczyli - współczuję i polecam:https://allegro.pl/oferta/wielka-ksiega-dobrych-manier-w-2020-9473511036 ?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc& utm_campaign=_KRK_PLA_Ksi%C4%85%C5%BCki+i+komiksy_nca&ev_adgr=Ksi%C4%85%C5%BCki+ i+komiksy&gclid=Cj0KCQiAgomBBhDXARIsAFNyUqMBs7BK8FMxm1Wzud54HH2z8HoWZnheEeaGXZIv PePHhs80AWIgM0IaAuAFEALw_wcB
Może to coś pomoże
Moja ocena 1 i tak wysoka - dziwię się, że ktoś wydał pieniądze na produkcję (mam nadzieję, że nikt tego nie współfinansował tego z pieniędzy podatników) Jeśli mowa o współczuciu to współczuję ludziom takim jak Ty, podziwiającym tę chałę i szmirę. Dla mnie dno i 5 metrów mułu, tworzenie filmów o takiej tematyce powoduje tylko obnażanie tak słabego szeroko pojętego z angielska performance. Podciąganie wszystkiego co wokół nas się dzieje i nazywanie tego sztuką - pomyłka
Nikt poważny nie wystąpi przed szeroką publicznością z taką pseudo - sztuką, ludzie mali bez poczciwa swojej wartości, chcący zaistnieć zdolni są zrobić wszystko aby tak było. Można tych "artystów" porównać do YouTube-erów pokazujących coś na swoich kanałach - poziom ten sam a nie nazywają tego sztuką.
Morał z mojego wywodu jest taki jak z bajki o nagim królu którego wszyscy podziwiali - może czas wyjść z tego kręgu i stanąć obok ? taka mała rada na koniec

ocenił(a) film na 8
SLawek0902

ale zajechało boomerem, nawet tego nie czytam. przypomnę ci tylko, że jesteś w internecie. tu obowiązuje netykieta, a nie forma pisma urzędowego

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
SLawek0902

haha ale się Sławek striggerował xD / to naprawdę zabawne jak mocno tkwisz w swoim błędzie poznawczym. nie masz pojęcia z kim rozmawiasz, ale nieomylnie wydałeś osąd na podstawie dwóch zdań. dzięki temu sam wyrobiłeś sobie laurkę i po raz kolejny udowodniłeś, że nie można brać cię na poważnie. spróbuj wyjść z tej jednoosobowej bańki informacyjnej, to może odnajdziesz szczęście w życiu. bez odbioru

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
SLawek0902

miałeś i masz, codziennie w lustrze. miłego dnia Sławku i smacznej kawusi

ocenił(a) film na 1
imponderable

Sprawdź w słowniku Debil

ocenił(a) film na 8
SLawek0902

"synonim Sławomira G."

ocenił(a) film na 1
imponderable

Jak tylko zechce mogę Cię dojechać Tylko odpowiedz

ocenił(a) film na 8
SLawek0902

o, a teraz mi grozisz xD no tak, kolejny poziom w dyskusji prawdziwego Polaka, zaraz po steku wyzwisk i próbie uczenia manier. skończyłem z tobą dyskusję trzy komentarze temu, nie pisz do mnie więcej

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones