PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482297}

Serwis

Serbis
5,9 46
ocen
5,9 10 1 46
Serwis
powrót do forum filmu Serwis

Zero treści

ocenił(a) film na 1

Na wstępie zaznaczę, że lubię tzw. kino artystyczne, żeby mnie ktoś zaraz nie zwyzywał od miłośników filmów akcji. Ale ten film jest po prostu słaby. Świat przedstawiony nie przyciąga uwagi, chociaż wydaje się to niemożliwe, zważywszy na tematykę. A jednak historia pozostawia widza całkowicie obojętnym. Fabuła zmierza donikąd, a właściwie nigdzie nie zmierza a całość dłuży się niemożebnie. Nie wystarczy pokazać paru scenek z życia na marginesie, żeby stworzyć dobre kino. Trzeba jeszcze mieć jakiś pomysł, chcieć coś swoim filmem przekazać. Tutaj tego zabrakło. Oglądamy jedynie ciąg wymęczonych i męczących niby "szokujących scen". Brakuje chyba tylko zoofilii. Mnie takie rzeczy nie ruszają i może dlatego nie dałem się nabrać twórcom filmu, którzy najwyraźniej uważali, że kontrowersyjna tematyka odwali za nich cała robotę. Otóż nie - to tak nie działa. Potrzebne są jeszcze talent i umiejętności. Zdecydowanie odradzam. [1/10]

Marac

Marac bredzi niemiłosiernie. Nie dajcie się nabrać.

noiretirc

Zdecydowanie najlepszy film Mendozy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones