PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180534}

Sezon na kleszcza

Lymelife
6,5 3 072
oceny
6,5 10 1 3072
Sezon na kleszcza
powrót do forum filmu Sezon na kleszcza

Podobne filmy

ocenił(a) film na 10

Witam, bardzo zaciekawil mnie ten film i lubie takie kino wiec jesli znacie jakies dramaty, dramaty obyczajowe to podajcie tytuly

evolution700

Bardzo polecam film Have Dreams, Will Travel, napewno ci się spodoba.

Obcykany1

Dla mnie to najlepszy film jaki obejrzałem od kiedykolwiek, ciężko go znaleść, na PEB.PL znajdziesz z ruskim lektorem, da rade przełączyć na Angielskom wersję (najlepiej przy pomocy GOM Player, All Player, Winamp Windows media player i Media player odpadają)

ocenił(a) film na 8
evolution700

The Cake Eaters, Winged Creatures, Fierce People mają dość podobny klimat i są równie godne polecenia.

evolution700

Most do Terabithii

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

No to chyba jednak nie obejrzałeś Mostu do Terabithii do końca...

ocenił(a) film na 7
tymon_

faktycznie to jakieś dla dzieci, odradzam

anna_rogozinska

dla dzieci i dla dorosłych, jest ambitny i trzeba zrozumieć że magia, wyobraźnia to było tylko tło do głębszej historii...

ocenił(a) film na 8
evolution700

Burza Lodowa

JoeXStrummer

Film jest dostąpny na efilmy.net.

ocenił(a) film na 7
JoeXStrummer

Pierwsze, co przyszło mi na myśl podczas seansu. :)

evolution700

Polecam Hesher

evolution700

z takich łagodno dramatyczno obyczajowych historii dodał bym: moja łódź podwodna, hello how are you,

evolution700

Stand by Me, Dom na krańcu świata, Król wzgórza, C.R.A.Z.Y.

evolution700

Submarine, Moonrise Kingdom, The Perks of Being a Wallflower, The Art of Getting By, Adventureland, The Spectacular Now, Garden State, Juno, The First Time, Flipped, Cashback, Late Night Shopping, City Island, Ten Inch Hero, Little Miss Sunshine, American Beauty, Ghost World, Thumbsucker, The Squid and the Whale

frances_ha

Doskonałe propozycje. Dodałabym jeszcze Adult World i Miłego dnia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones