PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1419}

Shaft

6,5 25 825
ocen
6,5 10 1 25825
Shaft
powrót do forum filmu Shaft

Wystawiam 6/10 czyli Niezły. Bardzo dobrze się oglądało. Ciekawa rola Jacksona. Film naprawę bardzo OK, ale daleko mu do arcydzieła, więc ocena maksymalna.

Alex_Tyler

dobra panie Alexie niech pan się tak nie wymądrza.

bisban

A to do czego było? Opinii o filmie wystawić nie można?

bartolomeoxXx

przeczytaj sobie inne posty alexika. ja byłem trochę wkurzony.... a poza tym odkopałeś temat ;p

bisban

Wiem. I nie widzę nic złego w kopaniu tematów :P Czytałem inne posty i są bardziej śmieszne niż wnerwiające, przyjmuj to wszystko jako głupie żarty i od razu nie chce się kogoś zamordować ani mocno wyzwać.

bartolomeoxXx

To jest troll, a nie normalny użytkownik.

ocenił(a) film na 7
Alex_Tyler

7-kę mu postawię. Momentami rewelacyjne teksty, ale i denne sytuacje. Średnio 7-ka. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
andpol

Tek teksty, gra Bale i L Jacksona rewelacyjne. 10/10 pierwsze 30 min, bezlitosny Shaft i szybka akcja, zgnojony Peoples potem trochę pompa zeszła na jakieś 6/10 ale za to akcja z nastraszeniem tego gościa od 12 latka, nieoczekiwane zakończenie, babka zabiła białego . Spodobała mi się ta czarna komedyjka z Bronxu. Daje 7+/10 bo bardzo dobry to trochę przesada ale dobry na pewno i nawet więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones