PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7336}

Siła witalna

Lifeforce
5,6 2 004
oceny
5,6 10 1 2004
Siła witalna
powrót do forum filmu Siła witalna

Co tu dużo mówić? Świetne efekty, szczególnie jak na tamte lata, dobra fabuła, trzyma w napięciu. I jeszcze jedno- nie wiem jak wy, ale mi się statek gwiezdnych wampirów skojarzył nieco z Lovecraftem. 8/10.

ocenił(a) film na 7
klajsterbelej

7/10

Chyba najlepszy brytyjski film, jaki widziałem! Mało osób o nim słyszało, a szkoda - bo historia jest bardzo ciekawa. Ma niestety kilka zgrzytów - np. modele trupów są jakby nie mówić komiczne (te białe oczy). W kilku momentach zalatuje również kiczem - troszkę jakby kino klasy b chciało się tu wkraść. Reszta jest arcyciekawa - POLECAM !

ocenił(a) film na 7
LA4

Też dziwi mnie, że niewiele tutaj wpisów, zwłaszcza, że film jest świetny i jest bez trudu obecnie dostępny na DVD.

ocenił(a) film na 8
anonimowy

Dawno nie widziałem tak dobrego sci-fi...old school pełną gębą!!!! kocham kino z lat 70-80...

ocenił(a) film na 5
WujekChu1ek

Film średni. Nie mogę podzielić Waszych zachwytów. Dla cycków, 5/10

ocenił(a) film na 9
klajsterbelej

Nie spodziewałem się tak dobrego filmu s-f. Ciekawa i wciągająca fabuła, ciągłe napięcie, bardzo dobra gra aktorska Michaela Gothard'a i Petera Firth'a (który wygląda w filmie jak mój nauczyciel historii). Plus naga Mathilda May. Tak naprawdę tylko dla jej ciała chciałem obejrzeć ten film. Jednak okazał się bardzo dobrym s-f. Sądząc po ocenie film "Siła Witalna" jest tak samo niedoceniany jak "Żołnierze kosmosu".

ocenił(a) film na 8
doliwaq

właśnie to napięcie jest tu wszechobecne. film non stop trzyma w napięciu. jeden z filmów mojego dzieciństwa. mieliśmy go na VHS, więc oglądałem go już wiele razy

kryslav

Ten film oglądałem 18 lat temu i bałem się jak cholera najbardziej tych scen z '' wysuszonymi '' ciałami .Najbardziej jednak zapamietałem efekty specjalne w tym filmie ,których było bardzo dużo i jak na tamte czasy stały na wysokim poziomie. Miałem wtedy 12 lat i to był mój najstraszniejszy horror jaki widziałem , po latach postanowiłem do niego wrócić ,właśnie śćiągam go z torrentów

ocenił(a) film na 8
seba1791

taaaaaa efekty były dobre, nie ma bata. również bałem się tych scen i końcowej...ahhh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones