PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741170}

Skazana

La taularde
5,4 891
ocen
5,4 10 1 891
6,7 3
oceny krytyków
Skazana
powrót do forum filmu Skazana
Mistrzu-1

No i git...ara . Ja to w ogóle przestałem już czytać opisy bo albo są z ów du.y wzięte albo tak spoilerują że masakra . Zwiastuny też już omijam szerokim rondem .

Mistrzu-1

tak więc o czym jest ten film?

ocenił(a) film na 9
mirandaPL

O kobiecie, która zafascynowana działalnością lewacką, rozbójniczą swojego męża pomaga mu uciec z wiezienia wiedząc, że będzie przy tym główną podejrzaną. Francuska psiarnia ją pochwyciła ale dała alternatywny wybór "albo 4 lata odsiadki za pomoc w ucieczce, albo współpraca. Powiesz gdzie się ukrywa mąż i nadzwyczajnie złagodzimy wyrok, czyli dostaniesz w +zawiasach+".

Żadnego przyznania się do popełnienia zbrodni i zgody na skazanie za męża nie było w filmie, jak pisze FW.

@mirandaPL osobiście bardzo polecam film, francuskie dziewczyny zgrały więźniarki mocarnie, no i film zaskakuje.

Mistrzu-1

A ty czym jestes zafascynowany? Dzialalnoscia prawacka? Film do d...py tak nawiasem mowiac.

ocenił(a) film na 9
sankt1910

@sankt1910 oglądaliśmy chyba inne filmy skoro dla ciebie film do d...py :P Z tą lewackością tylko cytowałem. Ale fakt im jestem starszy "prawackość" jest bliższa mojemu sercu.

Mistrzu-1

gdzie można oglądnąć online?

ocenił(a) film na 3
xdoppelgangerx

też chciałabym wiedzieć, moja desperacja popchnęła mnie do sprawdzenia 2 strony google :o xD Jak ktoś wie, to pokocham za info gdzie online :P

Loca_Chica_pelicula

e*filmy*tv - dziś dodany.

ocenił(a) film na 9
kundun99

muszę się zarejestrować?

Mistrzu-1

na z.a.l.u.k.a.j bez rejestracji

ocenił(a) film na 6
Mistrzu-1

Nijak

ocenił(a) film na 9
bartje

@bartje wiem ;p

ocenił(a) film na 6
Mistrzu-1

To dobrze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones