PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1301}

Skrzypek na dachu

Fiddler on the Roof
8,0 66 549
ocen
8,0 10 1 66549
8,4 17
ocen krytyków
Skrzypek na dachu
powrót do forum filmu Skrzypek na dachu

6/10

ocenił(a) film na 6

nawet niezły, choć spodziewałem się czegoś znacznie lepszego; zaznaczam też że nie przepadam za musicalami, więc może też stąd ta niska ocena; film trochę za długi, ale świetnie zagrany
Moja ocena: 6/10

ocenił(a) film na 10
Pauleta

jak nie lubisz musicali, nie oglądaj i nie opowiadaj głupot, ze spodziewałaś się czegoś znacznie lepszego. Bój się Boga...

ocenił(a) film na 9
Pauleta

"nawet niezły, choć spodziewałem się czegoś znacznie lepszego"
a tak ciut bardziej konkretnie? czego Ci brakowało, co Cię rozczarowało?

ocenił(a) film na 6
FatShopen

ogółem spodziewałem się lepszego filmu, po tylu Oscarach i takiej średniej; są lepsze musicale jak np. Deszczowa Piosenka czy West Side Story

użytkownik usunięty
Pauleta

Dołącz do tego High School Musical i będziesz miał/ła ulubioną trójkę ^^
Ja również nie przepadam za musicalami, jednakże jest to jedyny jak dotąd film z tego gatunku, który naprawdę bardzo mnie zachwycił. Zwykle piosenki mi przeszkadzały w oglądaniu fabuły, lecz tutaj bez nich, całość byłaby niepełna i pusta. Pozdrawiam i... oczywiście 10/10 ;)

ocenił(a) film na 6

podałem jedne z lepszych musicali, a ty dorzuciłeś jakiś shit - tobie się spodobało - ok, mi tak sobie, po prostu niezły film ;]

Pauleta

zgadzam się z założycielem tematu też czego innego się spodziewałem, ale moja matka kocha ten film dlatego daje 8/10 ;p bo skoro tyle osób wychwala ten film to coś musi w nim być szkoda, że do mnie nie przemówił jakoś ale sądze, że zasługuje na dobrą ocenę.

ocenił(a) film na 6
netti

lol dajesz 8 bo podobał się twojej matce?? nie masz własnego zdania? nie wszystkim musi się podobać film, który jest wysoko oceniany, bez sensu trochę

ocenił(a) film na 9
Pauleta

Jasne, że jeden z lepszych w swoim gatunku; podobnie jak wspomniane "Deszczowa piosenka" i "West Side Story". Do tego zestawienia jeszcze dorzuciłbym "Tańcząc w ciemnościach", "Upiór w operze", "Hair" i "Chicago".
Zastanawiające jest co innego: czemu nagle Skrzypek tak się pnie w górę i zdobywa tyle głosów w ciągu kilku tygodni, ile nie udało mu się uzyskać od początku Filmwebu? Podobnie było parę miesięcy temu z Ben-Hurem. Nikt mi nie powie, że nagle, teraz, tak wielu ludzi obejrzało te filmy. Weszła moda na zakładanie wielu kont i promowania swoich ulubionych filmów. Po co? Czy komuś przynoszą satysfakcję zakłamane rankingi?

ocenił(a) film na 6
terrarium

Z twojego zestawienia widziałem ostatnio Hair - naprawdę jeden z lepszych musicali :) oprócz tego widziałem też Chicago, jednak nie przypadł mi tak zbytnio do gustu; no a średnia Skrzypka strasznie za wysoka !

ocenił(a) film na 10
Pauleta

Średnia skrzypka za wysoka może dla ciebie, dla mnie na przykład za niska, bo ja oceniłem na 10/10. Moim zdaniem najlepszy musical, historia bardzo ciekawa, muzyka piękna :) Moim ulubionym muzycznym filmem jest 'Once', ale jest małopopularny, natomiast skrzypek to niemalże jak kanon, jak klasyk :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones