PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1301}

Skrzypek na dachu

Fiddler on the Roof
8,0 66 563
oceny
8,0 10 1 66563
8,4 17
ocen krytyków
Skrzypek na dachu
powrót do forum filmu Skrzypek na dachu

No właśnie... Film super, nadawany ze trzy razy w TV ale gdzie mogę znaleźć wersje DVD z polskim lektorem? Wszystkie empiki i inne podobne sklepy dysponują jedynie wersją z napisami polskimi. Bardzo proszę o pomoc.

Martitta_3

chcesz oglądać musical z lektorem?

Paratol

Hmmm... Niech no pomyśle... Tak, właśnie tak. Chce oglądać musical z lektorem. A właściwie nie ja tylko moja mama, która owszem, biegle włada językiem rosyjskim ale nie sądzę aby ten musical był właśnie w tym języku. Dlatego tak, zależy mi raczej na wersji z lektorem która byłą nadawana jakiś czas temu w TV.

Martitta_3

Ten musical jest w całości po angielsku (poza jedną piosenką, w której występują rosyjskie słowa). Nie lepiej oglądać z napisami?

Paratol

Nie, ja wole z lektorem. A np Deszczowa Piosenka? To tez musical a dla kogoś kto nie zna angielskiego to nie ma zbyt dużej wartości oglądanie go bez tłumaczenia. Dal mnie napisy mogą być ale niestety moja mama przy swoim słabym wzroku ma do wyboru - albo ogląda albo czyta napisy....

ocenił(a) film na 10
Martitta_3

O ile się nie mylę ostatni raz film leciał dosyć dawno w tv, może niedługo się zlitują i puszczą któregoś wieczora, pozostaje więc nagrać na wideo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones