PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1301}

Skrzypek na dachu

Fiddler on the Roof
8,0 66 564
oceny
8,0 10 1 66564
8,4 17
ocen krytyków
Skrzypek na dachu
powrót do forum filmu Skrzypek na dachu

Zapraszam do oglądania skrzypka na dachu w poniedziałek (27 kwietnia 2009 r) o godz 22:10 na TVP1 Ja napewno zacznę oglądać jednak nie wiem czy dotrwam do końca.

Pozdrawiam,
Rose

ocenił(a) film na 8
Urielen

ja się musiałem mocno zmagać z sennością, ale załapałem klimacik i jakoś dotrwałem.

ocenił(a) film na 9
Rosie_

Ja dotrwałam. Wrażenie, że coś takiego jak misja telewizji publicznej istnieje tylko w legendach starożytnych Rosjan, zaczyna przekonywać i mnie.

Zresztą. Napisy były trochę niezgrane, ale poza tym w porządku :).

ocenił(a) film na 10
Rosie_

Ja oglądałam, dotrwałam do końca, poszłam spać o 1.30, a już o 6.00 musiałam wstać :D ale warto było :) Widziałam ten film po raz drugi i z pewnością zobaczę go jeszcze nie jeden raz. Polecam.

Rosie_

Ja dotrwałam do 23:30. Musiałam wcześnie wstać, ale jescze kiedyś obejrzę :]

Teraz cały czas podśpiewuję: "If i was a rich man..." :)

ocenił(a) film na 10
Rosie_

A piosenka if i were a rich man jest grana w rytm znanej żydowskiej
muzyki.

ocenił(a) film na 10
Rosie_

Jak ktoś nie dotrwał w poniedziałek, to teraz ma okazję zobaczyć na Ale Kino! film się zaczął o 8:35.

ocenił(a) film na 9
1fexen

Dodam jeszcze, że Ale kino! często powtarza i to o różnych godzinach, że nie trzeba zarywać nocy. :-)
A musical rewelacyjny!

ocenił(a) film na 10
Rosie_

Swoją droga to nie potrafię zrozumieć dlaczego na TVP1 taki świetny film puszczają tak późno... No jeszcze jakby to był piątek lub sobota, ale akurat tak się składa, że we wtorek większość idzie do pracy lub szkoły i (niestety) trzeba wcześniej wstać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones