PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108130}

Sky Kapitan i świat jutra

Sky Captain and the World of Tomorrow
5,8 13 212
ocen
5,8 10 1 13212
Sky Kapitan i świat jutra
powrót do forum filmu Sky Kapitan i świat jutra

9/10

ocenił(a) film na 9

Dla mnie rewelka bardzo podobala mi sie oprawa graficzna
.Wydaje mi sie ze bardzo fajnie by ten film wygladal w 3d w kinie :) . Fajni znani aktorzy Gwyneth Paltrow , Jude Law , Angelina Jolie Podobali mi sie w tym filmie . Przygoda jak dla mnie bardzo fajna . Sci-Fi tez niczego sobie . Polecam mi sie bardzo podobalo

tabaluga191919

a znasz jakies inne slowa poza fajnie fajni i fajna?

angellorebello

Teraz obejrzałem Kapitana Amerykę.
Bardzo lubię tą stylistykę. Dzięki niej Bioshock wciągał z dodatkową siłą, a filmiki w Fallout zapadają w pamięć :)
Jest w tym coś z Metropolis, zarówno aktorskiego jak i filmu anime.

I moje pytanie: zna ktoś inne filmy tego typu?

ocenił(a) film na 6
sandinista2600

Gigant ze stali

duraq

A anglojęzyczny tytuł?
Bo szukając na filmweb, odnajduję tylko Real Stell, Giganci ze stali.

ocenił(a) film na 6
sandinista2600

Aj! Stalowy Gigant z 1999 (kreskowka) . Do tego jeszcze może Rocketeer z 1991 roku (tego kojarzę jednak tylko po plakacie). Obydwa właśnie w znanym z Bioshocka art decowym klimacie. Pozdrawiam

duraq

No to zaraz spróbuję się dobrać ;)

ocenił(a) film na 7
sandinista2600

Mi się skojarzyło Iron Sky.

tabaluga191919

ja teraz dopiero obejrzałam film, super, mi też się podobał, jest bardzo FAJNY, ale skąd takie niskie noty, powinno być conajmniej 7.0

ocenił(a) film na 8
Elinea

Film przeszedł bez echa i nawet czytąlem gdzieś, że zebrał ogólnie dość krytyczne oceny i sam uważam, że zasługuje na więcej. Fabuła banalna, ale to wykonanie po prostu mnie osłabia. Ten film naprawdę ma klimat.

ocenił(a) film na 8
mar_cinek2

Dokładnie, może i fabuła nie jest zbyt głęboka ale film zrobiony naprawdę profesjonalnie, aż dziw że dopiero dziś go obejrzałem. Bardzo mi przypadł do gustu, uważam że w tym wypadku mogę ocenić na 10. Jestem pewien że jeszcze kiedyś wrócę do tego tytułu ;)
Jeśli ktoś nie jest pewny czy oglądać, mogę z czystym sumieniem doradzić:
TAK! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones