PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108130}

Sky Kapitan i świat jutra

Sky Captain and the World of Tomorrow
5,8 13 214
ocen
5,8 10 1 13214
Sky Kapitan i świat jutra
powrót do forum filmu Sky Kapitan i świat jutra

jak komuś za dobrze i chce sobie życie obrzydzić zapraszam na ten film! Bzdura straszna!!!!!!!!!!!11

ocenił(a) film na 8
TorcidaTiger

Widzę, że nie do końca rozumiesz tego filmu. To wszystko tak miało być, stylizowane na starszy, szarobury film - wg mnie doskonałe połączenie 'klasyki' i kina s-f :)

TorcidaTiger

najbardziej smutne są komentarze, które obrażają film i jego twórców, a nie są podparte żadnymi sensownymi argumentami ! dla mnie film jest dobry ! Ogląda się tak jakby widz czytał komiks. bardzo dobrze wystylizowany na wczesne kino SF. Genialne efekty i wspaniały komputerowy NOWY JORK. (który bardzo kojarzy mi sie z Gotham city z Batmana) film jest dokładnie taki jaki powinien być, fabula jest prosta? zachęcam do poczytania starych komiksów, wtedy może zrozumiesz dlaczego jest taka a nie inna. Aktorstwo nie razi, a powiedział bym że jest zaskakująco dobre, ścieżka dzwiękowa dobrzy ilustruję historie... A jak ktoś chce ambitne kino, to niech ogląda filmy o dwóch gejach karłach z Amsterdamu którzy adoptują dziecko z zespołem downa... to jest film dla miłośników Komiksów i starych filmów SF.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones