PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108130}

Sky Kapitan i świat jutra

Sky Captain and the World of Tomorrow
5,8 13 214
ocen
5,8 10 1 13214
Sky Kapitan i świat jutra
powrót do forum filmu Sky Kapitan i świat jutra

Jeden z najgorszych (jeśli nie najgorszy) filmów, jakie kiedykolwiek widziałam. Może to kwestia tego, że w ogóle nie jestem fanką sci-fi, ale to po prostu było żenujące. Szkoda było zniszczyć film z tak doborową obsadą.
2/10 i szczerze odradzam.

EatTheRainbow

to moze napiszesz co było w nim takiego żenującego ??

ocenił(a) film na 3
piotr_pawelek

roboty wyglądające jak puszki po konserwie śmieszna fabuła i latające mechaniczne płaszczki wystarczy

ocenił(a) film na 2
piotr_pawelek

nużący i sztuczny. Może i miało być komiksowo, ale mi sceneria wyjątkowo
nie przypadła do gustu
Najbardziej w filmie podobała mi się kwestia
"who want's to kill you now ?" angeliny, wypowiedziana wyjątkowo seksownym
głosem - nic więcej.

ocenił(a) film na 2
EatTheRainbow

To było MEGA żenujące. Jude z jedną miną cały czas, Gwyneth jako słodka-idiotka poniewierająca ten cudowny aparat, Angelina z tym przedziwnym akcentem (!) oraz cała masa nieodrzeczności łamiących podstawowe prawa fizyki w sposób tak rażący, że nie da się oglądać bez komentarza. Ja widzę, że to jest sf! Ja wiem, że tu nagina się rzeczywistość! Ale, do jasnej cholery, nie jestem IDIOTKĄ (jaką zdawała się momentami być bohaterka Paltrow) a odniosłam wrażenie że reżyser założył to z góry.
Po prostu się poirytowałam.
I, z przeproszeniem, istnieją komiksy naprawdę na wysokim poziomie, a ta "konwencja" za nic tego nie przypominała. Nie radzę porównywać.
I jak mi ktoś jeszcze raz powie "Good work, Dex", to dostanę wstrząsu anafilaktycznego.

EatTheRainbow

gra aktorska głównych bohaterów pozostawia wiele do życzenia (TRAGEDIA!!! gdzie były okazywane jakiekolwiek emocje??? sztuczność Gwyneth musiała skazać ten film na niepowodzenia nawet Angie go nie uratowała) ...jak dla mnie MEGA PORAŻKA 1/10

EatTheRainbow

ten caly watek to stek BZDUR.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones