PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761721}

Snajper: Reguły wojny

Sniper: Special Ops
3,7 1 474
oceny
3,7 10 1 1474
Snajper: Reguły wojny
powrót do forum filmu Snajper: Reguły wojny

Na plakatach pokazany jest wyłącznie Steven, a jego nazwisko bije po oczach wielkimi literami. W filmie występuje on raptem w kilku scenach, a jego rola ogranicza się do strzelania z dachu i nic więcej. Szczerze jestem mocno zawiedziony tą produkcją.

ocenił(a) film na 7
bennyhillshow

Generalnie film mi się podobał
Rola Stefana była poboczna
W sklepie nie dla idiotów film śmiga po 30 zeta

giovanni50

To bardzo wysoko oceniłeś ten film, bo nawet zatwardziałym fanom Seagala ta produkcja nie przypadła by do gustu. Film jest po prostu nudny, przegadany, dużo niepotrzebnych i nic nie wnoszących scen do fabuły. A Seagal pojawia się raptem w trzech scenach i w jego grze widać już to zmęczenie odgrywaniem za każdym razem tej samej roli.
Ostatni dobry film z Seagalem jaki widziałem to "W imię zasad".

ocenił(a) film na 7
bennyhillshow

Dało się oglądać bez przesady

ocenił(a) film na 5
giovanni50

Nie było tak źle, ale zupełny brak walk gryzł po oczach.

bennyhillshow

Już nie jego pierwszy taki film, 20lat temu zagrał u szczytu popularności w Krytycznej decyzji w podobnej mało znaczącej roli, która to rola skończyła się nim film się jeszcze na dobre zaczął :) O jaki ja byłem wtedy rozczarowany, pamiętam że do kina poszedłem jako 15letni chłopak specjalnie na Seagala, a tu Seagal zginął... dobrze że chociaż film był dobry (jak na tamte czasy). Samego filmu nie widziałem, bo już wyrosłem z Seagala :)

Apropo okładki http://1.fwcdn.pl/po/17/21/761721/7739828.3.jpg to kto jeszcze pomyślał że to ten Jean-Claude Van Damme? :) W końcu razem święcili triumfy w kinie kopanym w latach 90, więc w pierwszej chwili pomyślałem że ich zestawili razem :D

użytkownik usunięty
tHe_mRuWa

Grafik płakał gdy to 'montował'. To wygląda tak jakby twarz Seagala została doklejona do reszty. I tak też myślałam że to ten Van Damme. Niezła zmyłka w pierwszej chwili.

ocenił(a) film na 7
tHe_mRuWa

To chyba jesteś rocznik 81 :)
Ja jestem 79
Generalnie to we wszelakie kino kopane to mnie kolega z klasy wciągnął i tak mi zostało :)

giovanni50

Tak 81. Obecnie oglądam prawie wyłącznie seriale np. Warrior na hbo z kina kopanego, bo o dobry film ostatnio coraz trudniej

ocenił(a) film na 7
tHe_mRuWa

Najlepsze kino kopane powstawało w latach 70 i 80.
Oprócz kina kopanego lubię też horrory a przed chwilą oglądałem Oblicze Mroku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones